Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Túl sokat olvasok?

Túl sokat olvasok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A nyári szünet folyamán rászoktam az olvasásra. Nagyon élvezem és egy teljes naora is le tud kötni egy jó könyv. Lehet hülyeséget írok, de szinte függővé váltam. Elkezdődött az idei tanév, és Én eddig nem igazán tanultam... Találtam egy nagyon élvezhető regényt és egyszerűen képtelen vagyok letenni a kezemből. A szüleim végül elvették tőlem.

Mennyire tartjátok rossz dolognak, ha az ember túl sokat olvas és ez a tanulás rovására megy?



2019. szept. 11. 21:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
28%

#10, most őszintén kíváncsivá tettél, milyen könyvajánlók vannak az SzJG-ben? Nem rosszindulatból kérdezem, tényleg érdekel. És milyen szavakat tanultál belőle?


Én annakidején elolvastam az első Alkonyatot, mert nem akartam látatlanban elítélni. De nem volt jobb, mint amit vártam.

2019. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

pl a skarlát betű mester és margarita az időutazó felesége és még sok más.

de ezek szerint fikázod és el sem olvastad?

2019. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
76%
Most olvasom a Szent Johanna gimit, de ami abban van, azt nem nevezném könyvajánlónak, mert annyit ír Reni, hogy ez a könyv jó. Ez nem ajánló. És ezt nem leszólásból írom, mert a maga nemében, mint könnyű olvasmány, amin nem kell agyalni, annak jó.
2019. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!