Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak én tartom túlértékeltnek...

Csak én tartom túlértékeltnek a Harry Pottert?

Figyelt kérdés

Ősi, első generációs HP fan vagyok. Amikor elkezdtem olvasni, még nem volt megírva minden könyv, várni kellett rá, ahogyan a 8 film sem volt még kész. Ezt csak azért írom, hogy elég régóta ismerem a sorozatot.


Úgy gondolom azonban, hogy irreálisan magasra tették a lécet Harry Potterrel és barátaival kapcsolatban. Idézgetik, hogy milyen tanulságai vannak, ami azért is érdekes, mert nekem olvasás közben sosem tűnt fel, hogy abban van tanulság. Sosem volt rám hatással az a könyv, egyszerűen szórakoztató irodalomként tekintettem, és tekintek rá. Persze elismerem, vannak jó idézezek belőle.

A tartalmat illetően tele van töltelékrészekkel, unalmasok azok a részei, ahol Harry a Weasley családnál nyaral. Az előzmény részek nem jöttek be, nincs bennük fantázia, unalmas. A 2. rész anyagilag sem hozott annyit a készítőknek, mint kellene.


Szóval nem értem ezt a nagy HP lázt. A 2000-es években jó volt, főleg a fiataloknak, viszont most már nagyon erőltetett.


A Dragon Ball 20 év után visszatért a "Super" szériával, és bombajó, a varázsvilágból viszont egyre jobban úgy érzem, hogy kinövök..


2020. ápr. 25. 10:18
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

#19


Star Wars-al kapcsolatban hasonló élményeim vannak, írtam is erről talán a topik elejné. :D


Az tényleg nagyon gyengus, és kimondom, hogy szar.

2020. ápr. 26. 23:59
 22/25 anonim ***** válasza:
46%

"anime és fantasy történelem leglátványosabb harcát láthattuk a végén."

A Dragon ballban? Lol :D

2020. ápr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nézd meg ezt:


[link]

2020. ápr. 27. 22:56
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, láttam, mert anno fiatalkorom nagy kedvence volt a Dragon Ball, szóval kíváncsi voltam, így ennyi év után mit hoznak ki belőle. És DB mércével mérve nem volt rossz, de általánosságban, hát, azért abból már kinőttem hogy a látványos küzdelem mércéje az legyen hogy a küzdő felek minél hangosabban üvöltve, minél színesebben villódzó fények kíséretében minél nagyobbat húzzanak be egymásnak.
2020. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

#24


A DB egy rajzfilm, és olyan effekteket tettek bele, amivel jóval meghaladták a kategóriájukat.


A Grindelwad vs. Dumbledore küzdelem vajon látványosabb lesz?


Elvileg abból többet ki lehetne hozni, hiszen élőszereplős film lesz. Kérdés persze, akarnak-e belőle akciófilmet csinálni. Szerintem megérné, már csak az újítás miatt is.

2020. ápr. 28. 07:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!