Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasnátok egy ilyen könyvet?

ASegélyember kérdése:

Olvasnátok egy ilyen könyvet?

Figyelt kérdés
Arról szól, hogy a főszereplő kómába esik, és egy külön világba csöppen, ahol tulajdonképpen csak komába esett emberek vannak, akik várják a sorsukat ami vagy élet vagy halál. Értik egymas beszedét, hiszen amikor bejutnak ebbe a komavilágba autómatikusan "rögzül". Több mindenről szol még, de csak ennyit irnék inkább róla.

2020. máj. 17. 20:24
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Mert az pl mennyire gyakori hogy egy 16 éves fiu infarktust kap? Osztálytarsam edzőtarsa azt kapott es belehalt. Nem foglalkoztak vele az orvosok pedig bement hogy nem mulik a fejfájása.
2020. máj. 18. 22:02
 22/42 anonim ***** válasza:
Ez akkor is életszerűtlen gagyi. Ettől még megírhatod így sem úgy sem fogja senki elolvasni.
2020. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Akkor nem írom meg. Egyetlen örömöm ez a rohadt ötlet volt. Kar volt ide kiírni. Értelmet adott volna a szerencsétlen életemnek. Nem lesz belőlem semmi. Eddig megbuktam mint nő, társ, ember, diák (talán) es most mint iro is kudarcot vallottam.
2020. máj. 18. 22:13
 24/42 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezért a nagy ötletért nem is kár.
2020. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Nekem most ez okozott örömöt, de mostmár ez sics. Azt hittem jo vagyok valamiben, de nem. Egy szar vagyok minden téren.
2020. máj. 18. 22:21
 26/42 anonim ***** válasza:
Mert ha megírod és akkor derül ki hogy egy kalap s..r már az alap sztori is jobb lenne? Amúgy megírhatod ettől csak majd ne csodálkozz hogy senki nem olvassa.
2020. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Nem írom meg. És nem kérek több bántást. Szar és kész mit kell ezt tovább magyarázni?
2020. máj. 18. 22:33
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ne haragudj, de nem értek Veled egyet. A Te gondod, hogy nem értesz minket, hanem foggal-körömmel ragaszkodsz a saját ötletedhez, aztán mártírkodsz, hogy sajnáljunk téged, hogy "hála nekünk, te ebben is elbuktál".


Egy író nem ilyen. Nem mondja azt, hogy ő nem ír meg egy sztorit, mert mások leszólátk. Egy író akkor i s megírja, csak nézi, hogy hol lehet alakítani.


Nézd, a könyvemnél, amit kiadtak én a kezdetekben más háttértörténetet képzeltem a fő karakterhez. Leszólták, hogy nem ésszerű és kicsit durva is. Na és? Átírtam. Kicsit barátságosabb lett a története és ezáltal egy olvasó is könnyebben belehelyezi magát. Ha én ehelyett elkezdtem volna sírni, hogy "jaj én mindig elbukom és most elbuktam, mint író meg mint nő meg mint diák meg mint munkahelyi beosztott", akkor sose adták volna ki a könyvem.


Egy író kreatív, mindig kitalál más történetet, hogy eljuttasson az olvasókhoz egy üzenetet. Egy író magáért az alkotás öröméért ír. Neme y darab történet van a fejében össz-vissz egész életében, folyamatosan eszébe jut valami.


EMELLETT; Én ritkán láttam olyat, hogy egy könyvet mindenki szeretne. Amikor kiadják a könyved, számítanod kell rá, hogy nem mindenki foja szeretni, mert nem az ő műfajuk vagy nekik nem tetszik a történet vagy a stílus, ahogyan írod. Akkor Dunának mész?


Tehát, ezek alapján lehet el kéne tényleg gondolkoznod, hogy szeretnél e írni. Egy jó író elfogadja a kritikát és képes belőle építkezni.


Továbbá, az egész életedben elő fog fordulni, hogy nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy próbálod alakítani őket és ezzel a hozzáállással csak magadnak fogsz ártani. Egy munkahelyen a főnök, ha rád szól, hogy elrontottál valamit és Te ezt a műsort előadod, nem egy buksi-simi esz a válasza, hanem csak néz, hogy Te biztos alkalmas vagy e a munkára.

2020. máj. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Nem vagyok teljesen normális, tudom. 8 éves korom ota csinálom, alkalmas vagyok rá hidd el, de még sose mondták nekem hogy hu ez tök jó, legalábbis a hozzáértök, mindig volt valami hibája. Ugy hiszem hogy te is szereted ha megerősítenek hogy jó vagy abban amit csinálsz. Ez hianyzik nekem, és csak akkor vetem el ezt az ötletet ha szerintem is rossz. Aztán majd megint beküldöm az immár kész művet a cápák közé, vagyik ide.

Hiszek abban hogy kellő odafigyeléssel még jó lehet, tisztába vagyok a hibáimmal.

2020. máj. 19. 09:15
 30/42 anonim ***** válasza:

Azzal sajnos nem tudok se én se más mit kezdeni, hogy Te nem tartod magadat normálisnak. Szerintem normális vagy, de ezt hiába írom, mert nem én vagyok, akinek ezt beléd kell táplálnia, nem is más, hanem te saját magad.


8 éves korod óta csinálod, de mindig volt valami kivetnivalója azoknak, akik olvasták. És? Még mindig ugyanazon vagyok. Fogod a sztori azon részét ls átalakítod. És hidd el, ahogy írtam, sosem fogják azt mondani elsőre, hogy húúú ez tök jóóóó.


Egy írónak nem lehet azt mondani, hogy "ez egy szuper történet és te király vagy", elvégre abból nem tanul. Helyette meg lehet mondani, milyen gyengeségek vannak a könyvben, esetleg mi az, ami jó benne.


" és csak akkor vetem el ezt az ötletet ha szerintem is rossz." - itt egy kicsit ellent mondasz magadnak, elvégre egy napon keresztül védted a történetet, majd minket hibztatva elvetetted az ötletet, hogy bántottunk téged és te ebből nem kérsz, most meg nem tartod jó ötletnek.


Annyit hadd fűzzek a hozzászólásodhoz kérdező, hogy, ha ki szeretnél valamit adatni, akkor ne ide küld. Kiadót keress fel, mert, már amennyire én tudom, már publikált (vagyis pl az interneten megjelent) művet nem díjazzák.


Figyelj, próbáld ki, hogy nyitsz egy blogot. Ode feltölthetsz rövid írásokat bármiről, ami az eszedbe jut és nem abból a célból írtad őket, mert ki szeretnéd adatni.

2020. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!