Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasnátok egy ilyen könyvet?

ASegélyember kérdése:

Olvasnátok egy ilyen könyvet?

Figyelt kérdés
Arról szól, hogy a főszereplő kómába esik, és egy külön világba csöppen, ahol tulajdonképpen csak komába esett emberek vannak, akik várják a sorsukat ami vagy élet vagy halál. Értik egymas beszedét, hiszen amikor bejutnak ebbe a komavilágba autómatikusan "rögzül". Több mindenről szol még, de csak ennyit irnék inkább róla.

2020. máj. 17. 20:24
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Ja igaz, megtaláltam. Szegény kérdező nagyon ki fog akadni
2020. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Egyrészt, szerintem nagyon rossz hozzáállás, hogyha itt segíteni próbálnak, akkor azt támadásnak veszed. Volt tényleg néhány indokolatlanul gonosz komment, de azzal, aki semmi konkrétat nem mond, nem érdemes foglalkozni. Az nem rólad szól és a történetről, hanem a kommentelő bunkóságáról. Aki pedig igen, az csak segíteni akart. Ettől még folytasd.


Azt nem hiszem, hogy ennyi egyezés már plágiumnak számít. Ennyi erővel senki nem írhat varázslóiskolákról vagy ellenséges családból származó szerelmesekről. De. A Pixar legújabb meséje (Soul) is hasonló lesz, mint amit a kérdező írt, de nyilán ebből a koncepcióból is ezer verziót lehet kihozni. Alap, lehet romantikus is vagy épp horror. És még ezeken belül is lehet tovább vinni a cselekményt, a karaktereket, magát a "kóma világot"...

Az alaptörténet nekem tetszik. Innentől minden csak a kivitelezésen múlik.

2020. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!