Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretitek a Moly.hu -t?

Szeretitek a Moly.hu -t?

Figyelt kérdés
Nem rég regisztráltam fel. Nektek mi a véleményetek róla? Szeretitek? Hasznosnak tartjátok a véleményeket?

2020. jún. 3. 15:24
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem ismerem
41 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne, akkor sok könyv megjelenéséről nem is tudnék. Szóval, igen szeretem, mert nagyon hasznos.

Egyéb funkcióit nem használom.

2020. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szêp estét,én reg/fb-fiók nélkül használom!

Hihetetlen jó oldal.

A cimkék,fülszövegek hihetetlen jók.

(A megjelenési dátum kiterjedhetne a pontos dátumokra)

Nekem van facebook könyvescsoportom,a fő infók a molyról vannak📌

2020. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha kinézek egy könyvet, mindig megnézem a véleményeket róla. Emellett másokkal lehet beszélgetni, ismerkedni, könyveket feltölteni, amik még nem szerepelnek...
2020. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, jó közösség alakult ki, ritkán találkozom olyannal, hogy agyba-főbe szidnák a másikat (nem úgy, mint itt gyakorin).
2020. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem elsősorban a vélemények miatt, de nagyon hasznos oldalnak tartom. Elsősorban azért, mert hiánypótló, amolyan magyar könyves "imdb". Ezen kívül csak az oszk katalógusában lehet utánanézni az egyes magyarországi könyvmegjelenéseknek.


A vélemények felemásak, de szoktak lenni nagyon igényesek, amik meghozzák az ember kedvét egy-egy műhöz. (Vagy azért mert olyan színvonalas kritika, vagy azért, mert olyan trehány, hogy ami ekkora indulatot tud kiváltani, az csak érdekes mű lehet :))

2020. jún. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kinézek egy könyvet, akkor mindig a Moly-on és a Goodreadsen szoktam utánanézni a véleményeknek. Szeretem nézegetni, hogy mik vannak a népszerű könyvek listán, hátha megtetszik valamelyik könyv, illetve a címkék alapján is tök jó könyveket lehet találni. :) Jó kis oldal.
2020. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Régebben regisztráltam, de nem igazáán használtma semmire, töröltem magam. Aztán egy éve kb. újra regisztráltam, most már kihívásokon is részt veszek, jobban kiismertem magam az oldalon. Egyfelől tetszik, jókis könyves oldal, találtam magammal közös érdeklődésű embereket. Másfelől a tinik játszótere, akik az összes Borsa Brown-jellegű könyvet felpontozzák, a szépirodalomhoz meg odaírják, hogy "mi ez a zagyvaság". :D

De egy idő után ki lehet szűrni, kinek a véleménye egyezik az enyémmel.

2020. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!