Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok egy 11 éves lánynak...

Írnátok egy 11 éves lánynak való könyvajánlót?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 14:14
1 2
 1/13 Barackoshányás ***** válasza:
78%
Leiner Laura, Hűvösvölgyi suli, Harry Potter, Egy ropi naplója mindenféle romantikus regény
2020. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a fantasykért voltam/vagyok oda. 10-11 évesen olvastam a Harry Potter első három részét, a Fairy Oak első részét.


Emellet azt olvastam, amit otthon találtam a könyvespolcon: Winnetou, Mogyoró, A sátán kutyája, A két lotti, Galambsziget, Robinson Crusoe, Robin Hood, Tüskevár, Téli berek. L. M. Montgomery-től bármi. A pöttyös könyveket is nagyon szerettem. (Ilyenekre gondolok: [link] )


Az újabb ifjúsági könyveket nem nagyon ismerem, a többiek biztos írnak majd róluk.


23/L

2020. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Verne :Kétévi vakáció

Tatay Sándor:Puskák és galambok

Karl May indián könyvei

Louise Pergaud:Gombháború

Az utolsóban azért van némi trágár beszéd..de annyira jó kis történet ,hogy gyerekkoromból nem ez maradt meg..

2020. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

Itt kategóriákba van szedve. Ha választanom kéne egy párat ebből a listából: Balázs Ágnes: Lufi és az elcserélt születésnap; Anna Woltz: Gipsz; Bojti Anna: Éjszaka az állatkertben (interaktív); Bosnyák Viktória: A nagy szinonima-hadjárat; Lőrinc László: 25 szelfi az Árpád-korból; Frank Schwieger: Zeusz és bandája; Frank Schwieger: Caesar és bandája

2020. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Ezek inkább lányosabbak, de ha szereted a nem csak lányoknak íródottakat, akkor nézz bele a listába, vannak olyanok is.
2020. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja és a Pagonynak van az Abszolút könyvek sorozata. Ott van egy csomó jó könyv.
2020. jún. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2020. jún. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Leiner Laura- Bexi sorozat

Hűvösvölgyi suli sorozat

Kerstin Gier-Silber trilogia

2020. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Leiner Laura könyvei szerintem egy tizenegy évesnek annyira nem jók, az Szjg elmegy, de a Bexi nem. Bár lehet, hogy csak szerintem nem normális, ha egy kislány a "sakkozásról" olvas... Ugyanígy a Silber sem a legjobb, ahhoz kicsi.


Egy zizi naplója, Fűzlak sorozat, Tea/Geronimo Stilton, Bors Bori, Rosszcsont ikrek sorozat, Titkok.com és a második része: A fiúk listája. Én legalábbis ezeket olvastam, és nagyon szerettem őket.

2020. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Bosnyák Viktória könyvei imádtam annyi idősen, Varró Dani ha érdekelnek a versek, vagy lackfi János, mint elöttem írták JK Rolling , Cassandra Clare, Dániel Anna
2020. jún. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!