Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok egy 11 éves lánynak...

Írnátok egy 11 éves lánynak való könyvajánlót?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 14:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kersti Kivirüüt - Okkultisták klubbja

Én igazából mostanában olvastam így 17 évesen, de szerintem nálam fiatalabb korosztálynak való inkább. Személyes szerint nagyon durván lightos horror-szerűségnek mondanám. Nyelvezetileg nagyon egyszerű, nem is hosszú ráadásul. Viszont érdekes. Van második része is, de az nekem kimaradt az életemből, fogalmam sincs megjelent-e magyarul. Mint mondtam én talán már túl idős vagyok ehhez, tetszett meg minden, de annyira nem fogott meg, hogy lázasan felkutassam a második részt.

2020. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Leiner Laura: A Szent Johanna gimi

Harry Potter

Winnetou

A sátán kutyája

Jonathan Stroud: A szamarkandi amulett (ebben van haláleset, de nekem ettől függetlenül nagyon tetszett, én 11 és fél évesen olvastam először)

Lucy Strange: A világítótorony legendája

2021. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Időfutár

Nekem nagyon tetszett. Jó kis könyv, eddig azt hiszem 8 része van, de lehet, hogy lesz több.

2021. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!