Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány évesen olvastad először...

Hány évesen olvastad először a Harry Potter-t? Melyik a kedvenc könyved?

Figyelt kérdés
Én 13 éves voltam amikor először olvastam, de az ismerőseim közül sokan sokkal korábban kiolvasták, a kedven könyvem pedig a Tűz serlege :)

2020. júl. 14. 15:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Ha jól emlékszem, 11 voltam. Nagyon unatkoztam és nem tudtam mit csinálni. Persze azért jó sokszor megálltam és szavak jelentését kerestem ki, amit még 11 éves fejjel nem is tudtam.

Nekem az első, a bölcsek köve ami az abszolút nyerő, de a főnix rendje is eléggé tetszett, talán ezt a kettőt tudnám kiemelni.

2020. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Azt hiszem, olyan 18 évesen olvastam először. Kedvencem? Nem tudom. Talán a Főnix Rendje és a Félvér herceg.
2020. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Én 12 évesen olvastam először, az egyik volt tanárom javaslatára. Kicsit furának találtam, és vonakodva kezdtem bele, de az első oldal után teljesen beleszerettem, csak úgy faltam a részeket. A két kedvencem az Azkabani fogoly és a Főnix Rendje.
2020. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Én januárban kezdtem el olvasni, akkor még 17 évesen. Azóta 18 lettem és már csak a halál ereklyéi van vissza.

Először az azkabani fogoly tetszett meg, mert az első kettőt vagy 50szer láttam filmben, és az volt ami izgalmasabb volt, de igazán a főnix rendjétől indult be számomra. Még kifelyezett kedvencem nincs.

2020. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Én 11 éves voltam, amikor elkezdtem olvasni (jól is jött ki a lépés, hogy annyi idős voltam, mint Harry a könyvekben). A két kedvenc könyvem a sorozatból A tűz serlege és a Főnix rendje - előbbi számomra a legérdekesebb volt a "vidámabb" szekcióból, utóbbi a már sötétebb szekcióból (tetszett az, ahogy a sorozat sötétült, és leképezte egy tini lélekfejlődését is, hogy egyre sötétebb gondolataik vannak, egyre többet megértenek a világból).
2020. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Olyan 8-10 éves lehettem, mikor kezdtem és miután végre sikerült meg is szereznem a könyveket, olyan 12 évesen be is fejeztem az olvasását a sorozatnak.


Mindből vannak kedvenc részeim, amik a szívemhez nőttek, de összességében a Főnix rendjét nevezném meg abszolút kedvencnek.

2020. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

12-13 éves voltam körülbelül, és az egyik barátnőm javaslatára kezdtem el olvasni.


A kedvenc könyvem az Azkabani fogoly.

2020. júl. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen olvastam először, gimnázium végén.
2020. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
7-8 évesen olvastam a könyveket, nekem tipikusan “a könyv, ami megszerettette velem az olvasást” volt, a kedvencem a Főnix rendje, de a Tűz serlegét is nagyon szerettem, hasonló okokból mint az #5-ös válaszoló.
2020. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
15. Azkabani fogoly és a Félvér Herceg.
2020. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!