Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok könyvet harci...

Mikalengo kérdése:

Ajánlanátok könyvet harci kutya nevelésèhez?

Figyelt kérdés
A közeljövőben szeretnék vásárolni egy törzskönyves Bullterriert, de nem vagyok benne biztos, hogyan is kezdjem. Már van itthon 2 kistestű kutyám, de az más,mint egy ekkora gladiátor kutyus.

2020. júl. 18. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek neked ilyen kutya? Miért nevelsz egy ártatlan életet agresszívitásra?
2020. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem akarom agresszivitásra nevelni.

Bocsánat,ha nem fogalmaztam jól.

Olyan könyvet keresek, ami megtanít arra, hogyan neveljem. (Pl. Milyen parancsszavakkal érdemes kezdeni, hogyan érdemes tanítani stb.)

2020. júl. 18. 23:52
 3/9 anonim válasza:
Hát ha trükköket, játékokat akarsz neki tanítani akkor a 101 kutyatrükköt ajánlom.
2020. júl. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kimondottan trükköket, hanem a kutya megfelelő szeliditesehez.
2020. júl. 19. 10:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor eleve ne úgy nevezd hogy harci kutya
2020. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Maga a bullterrier tulajdonsága, azért írtam úgy
2020. júl. 19. 13:31
 7/9 anonim válasza:
Szerintem ha van a közeledbe könyvtár ott nézz szét, vagy keress rá neten.
2020. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kutyaoviba és kutyasuliba vidd inkább. Ott megtanulod, hogyan kell helyesen nevelni egy ilyen típusú kutyát. Pláne ha van már 2 kistestű kutyád, akkor inkább úgy mondom, hogy kötelezően járj majd el vele.

A törzskönyvel szoktak csúnyán trükközni az eladók, szóval csak olyan kennelből vásárolj kutyát, akiknek nagyon jó hírük van.

Nagyon költséges, időigényes és hatalmas felelősséggel jár egy ilyen kutya, nagyon kérlek, hogy csak akkor vállald be, ha ezeket tudod vállalni. Nem kötekedésből írom ezt, hanem a leendő kutyád és a meglévő kutyáid miatt.

2020. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is a kutyaovi/sulit ajánlom, mivel ott egy szakember észre veheti a hibáidat, amiket te nem s segít odafigyelni rájuk.
2020. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!