Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna Gimiben...

A Szent Johanna Gimiben kiírják Arnoldot?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem el a könyvet, és most járok a 2. résznél. Az egyik platformon láttam, hogy a 4. részben Renit megcsókolja Arnold, búcsúcsók gyanánt. Fogalmam sincs ezt hogy kéne értelmezni. Talán Arnoldot kiírják a könyvből?

2020. szept. 25. 08:36
1 2
 11/11 Salilala ***** válasza:

Nagyon jó szerintem is Arnod jelleme, de most komolyan...

Az életben egyszerűen tenyleg ugyanez lett volna.

Egy Arnold tipusú fiú egy Reni-félébe szeret bele, Arnold szempontjából ez teljesen érthető. Hogy miért szeretett bele.

És annak (főleg, hogy ugye saját elvei vannak, és azok nagyon meg vannak határozva), tényleg ez lett volna a következménye az életben is. Arnold nem akart beletörődni a fiúbarát szerepbe, és elfogadni sem azt, hogy Reni egyszerűen másba szerelmes. Olyan jelleme van, ami ezt nem tűri. Nem mindenki tökéletes, Arnoldnak is elege lett...

És ez lett belőle

Vannak, akik tűrik a friendzone-t, és vannak, akik nem.

2021. ápr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!