Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok erről a wattpado...

Mit gondoltok erről a wattpados irományomról? Mit kéne javítanom rajta?

Figyelt kérdés

Erről a történetről van szó: [link]


Még eléggé kezdetleges, de mivel senki nem ír véleményt, nem tudom, hogy mit kéne javítani rajta. Valamiért olyan érzésem van, hogy nagyon javítanom kéne rajta, de nem tudom mit.

Mindenkinek köszönöm, ha ír építő kritikát! ❤



2020. nov. 22. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. 😊


Bele olvastam. Maga a történet jó és élvezhető. De! A borító nem elég figyelem felhívó, ami szerintem mérvadó, hogy el kezdjék olvasni. A másik, hogy pár szó ismétlést találtam benne, amit ezzel az oldalal tudsz eszközölni, én is ezt használom. 😊 [link]

A szereplők kinézetéről nem sokat tudunk, de a történet haladtával szerintem érdemes bele csempészni.

És türelem kell ahhoz, hogy olvasottságot szerezz. Van benne potenciál, csak jól kell kidolgozni és próbáld a kliséket hanyagolni. 😊

2020. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A borítót tényleg kicsit figyelemfelkeltőbbé kéne varázsolni. Szerintem az is elég, ha a betűtípust megváltoztatod, és kicsit megnagyítod.


Az első bekezdésben majdnem egymás után van két "csak". Az egyiket kihúzhatnád szerintem.


A "de"-t is ki lehet húzni, ott hogy "...de meghallottak".


Meg az "ezért"-et is az "olvasást tettettem előtt".


Ez pedig így van helyesen: El kezdtem hallgatni. Ez után a "volt" is többször feltűnik egymás utána.


Ezt pedig szerintem írhatnád így:

Azóta csak akkor megyek vissza oda, ha dolgoznom kell.


A "gondolatmenetemből" sem szükségszerű oda.


"De ha meg elmondanám..." Itt egymás után kétszer van a "meg".


"Részben mondható az, hogy a mágia..." és az utána lévő "az"-t is ki lehet húzni.


"... eljussunk erre a szintre" után az évszázadok nem illik oda.


"Akkor Alexander is...", hiányzik az "n" a veszélyben-ből.


Ezeket találtam az első fejezetben.

Nem igazán az én stílusom, de ettől függetlenül nem volt rossz. A szóismétlésre tényleg figyelj!


Csak így tovább!

2020. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Címet is váltanák próbáld meg máshogy is elképzelni. ÉN régen csak címből válogadtam a könyveket, próbáld meg angolul elnevezni és magyarul szinonimákat keresni. Lehet sokan nem értenek velem egyett de szerintem ez is egy fajta probléma. Meg a kifejezéseket megpróbálnám máshogy irni. Nem baj ha egy szavon leragadsz csak ha nagyon sietsz. Minnél lassabban írsz annál jobb lesz a minőség.
2020. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!