Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyv kiadóval tudnám...

Melyik könyv kiadóval tudnám kiadni az első könyvemet olcsón?

Figyelt kérdés
meg akkarom írni az első könyvemet van ötletem is hozzá de melyik kiadónál éri meg melyik fogja terjeszteni úgy hogy én is keressek pénzt anélkül hogy hatalmas befektetéseket csinálok esttleg melyiknél nagyobb a részesedés melyikkel van jó tapasztalatod

2021. febr. 11. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Nincs olyan kiadó, aki olcsón dolgozik. Alsóhangon is 2-3 milla minimum egy kiadás. Amúgy, szerintem először írni tanulj meg, mielőtt könyvkiadáson gondolkodsz.
2021. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na jó de melyiket ajánlanátok
2021. febr. 11. 19:02
 3/3 b1812567 ***** válasza:
100%

Ha magánkiadásban, self publishing kiadónál jelenteted meg a könyved, akkor ne számíts rá, hogy keresel rajta. Ha papíron nem akarod kiadni, akkor viszonylag olcsón megúszhatod. Spórolhatsz a többi szolgáltatáson is, mint szerkesztő, korrektor, stb.

Igaz, akkor már egyszerűen kiteheted a netre és mellé teszel egy adomány gombot, vagy Patreonon kérsz támogatást, ilyesmi.

Ha mégis papíron szeretnéd látni, akkor 1-2 millával számolj legalább. Terjesztés nélkül. Mert érdemi terjesztés, marketing szerintem egyik ilyen cégnél sincs.


A másik út, hogy hagyományos kiadóknál házalsz az írásoddal. Ott a finanszírozást a kiadó vállalja, te meg kapsz honoráriumot.

De a kérdésed alapján erre igen kicsi esélyt látok.

2021. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!