Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvastok most?

Mit olvastok most?

Figyelt kérdés

Tetszik nektek?


Én Lalya-t olvasom Colleen Hoovertől. Meg a King-et T.M. Fraziertől.



2021. ápr. 11. 08:50
1 2 3
 21/25 D-Mano ***** válasza:
77%

Legutobb

Natsuo Kirino: Kín-t fejeztem be.

Ez egy japán thrillerszerűség, de engem sokkal jobban megfogott a világa, hangulata és a szereplők élete, mint konkrétan a gyilkosság körül kibontakozó bonyodalom. Kifejezetten tetszett, volt is egy kis hiányérzetem, miután befejeztem.


azóta párhuzamosan olvasok 3-at:


-Charlotte Brontë: Jane Eyre

Most olvasom másodjára. Ez szerintem "kötelező" minden könyvkedvelőnek legalább egyszer. (Most adták ki újra nagy-nagy örömömre.)


-Walter Tevis: Vezércsel

Az első fele izgalmas volt, a közepénél kicsit ellaposodott számomra, de kb. az egyharmada hátra van még.


-On Sai: Lucy (Szivárgó sötétség 2.)

Hozza a megszokott On Sai színvonalat. Végig sziporkázó stílus, karakterek, fordulatok és párbeszédek.

2021. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
85%

Bencze Blanka: Pulcsiban alszom

Egy anorexiás lányról szól, igen érdekes. Eddig tetszik, bár félő, hogy a "megmentő" szerepében jönni fog egy fiú, akivel összejön, ami nekem nem igazán tetszene. Mármint az nem, ha a lány anorexiájának megszüntetésére alapulna a kapcsolat.

2021. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
69%

Sword Art Online Aincrad 2.

Nem a legjobb könyv, amit életemben olvastam, de időtöltésnek és angol gyakorlásnak tökéletes.

2021. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
54%

Oscar Wilde - Dorian Gray arcképe

Nagyon tetszik. :)

2021. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
57%

Nietzsche - Ecce homo

Nagyon élvezem, az utóbbi időben jól beletemettem magam a műveibe😅

2021. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!