Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az baj, ha egy helyszínen 2...

Az baj, ha egy helyszínen 2 percet töltenek a szereplők? Túl gyorsan halad a könyv?

Figyelt kérdés

Egy forgatókönyv elején vagyok (9 oldal eddig). Akció-fantasy a műfaj. Szóval azon az elven, hogy 1 oldal=1 perc cselekmény eddig ennyi minden történt:

- látunk 2 randomnak tűnő karaktert, akik később visszaköszönnek (fél perc)

- megjelenik a protagonista és találkozik egy másik főbb szereplővel, majd megtámadják őket (2 perc)

- pici beszélgetés, háttérsztori foszlány (fél perc)

- harmadik főszereplő behozatala, újabb bonyodalom (2 perc)

- egymás közötti feszültség, következő jelenet felvezetése (2 perc)

- konfrontáció a gonosszal, visszavonulás (2 perc)


És ugye mindegyik jelenet egy másik helyszínen játszódik.



2021. ápr. 27. 02:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldheted :).
2021. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én egyike vagyok azoknak akiknek elküldted és válaszoltam is. Mondtam, hogy ez valami borzalmas gyors, a párbeszédek pedig egyszerűen nevetségesek. Erre te azt mondtad, hogy nem akarsz foglalkozni ezzel xd. Én kimondottan építő jellegű kritikát adtam, próbáltam finoman megfogalmazni, hogy mi az ami nem tetszet benne, err te azt mondtad, hogy ez szerinted jól van így xd. Akkor milyen kritikára vársz? Azt akarod, hogy az egekig dicsérjük?
2021. júl. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy azt mondtam? Egészen biztosan így fogalmaztam? Nem tudom a felhasználóneved, ezért nem tudok visszakeresni több száz üzenet között, de biztos vagyok benne, hogy a régebbi énem (is) igazat adott neked :)
2021. júl. 28. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!