Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire fontos nektek, hogy...

Mennyire fontos nektek, hogy legyen külső leírás is egy karakterről? Vagy elég, ha csak a tulajdonságait tudod, és te már el is tudod képzelni?

Figyelt kérdés

Külső tulajdonságok alatt értem: Haj, szem szín, szemöldök ív, arcélek, gödröcskék, testalkat, ruházat, köröm/testápoltsága...

Mennyire fontos számotokra, hogy ezeket tudjátok?



2021. máj. 7. 20:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, hogy megtudjak információkat a szereplő külsejéről is. De igaza van #5-nek: nem feltétlenül kell egy részletes leírás a karakterről, mikor először találkozunk vele, hanem lehet lassan, finoman is adagolni az infókat.


Nálam van egyébként olyan is, hogy van külső leírás a karakterről, de én egyszerűen nem tudom úgy elképzelni, tehát szerintem nem illik hozzá. Pl. ott a Szent Johanna gimi. Hiába van ezerszer leírva, hogy Kinga így meg úgy szoros copfba kötötte a barna haját, az én elképzelésemben akkor is szőke maradt. (Jó, mondjuk ez nem is valami színvonalas irodalmi alkotás, amitől sokat lehetne várni, de számomra pl. "hitelesebb", karakterhez illőbb lett volna szőke hajúnak leírni.

2021. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!