Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Légyszíves kéne egy segítség...

Légyszíves kéne egy segítség vagy tanács. Először elég hülyén fog hangzani de segítség kene es ksozi aki elolvassa(?)

Figyelt kérdés

So tini vagyok es elkezdtem hétfőn egy konyvet "miért is ne?" címszó alatt mert lebetegedtem. Aztan kiolvastam 1 nap alatt, ma meg szombat éjfél vam es az 5. könyv felenel jarok(mert könyvsorozat) amugy Leiner Laura bexi sorozata . Ez beteges?? De úgy őszintén? Eléggé könyv moly type vagyok előre koszi aki válaszol.

A kérdéseim:szerintetek ez normális? Le kene allnom? Es végül hogy szerintetek ez baj? Előre kosti a válaszokat



2022. jan. 15. 00:54
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
#9 te érted miről hadovalok, hétfőn elkezdtem a kestelt, ma meg nem birtam leallni es elolvastam vegig a valaholt(5.)es mindig estere fejezem be mert 1 nap 1 teljes könyvet kiolvastam. Annyira magaval ragad de az utolso nem ragadt meg de megis olvasom ami annyit jelent hogy max 1ig olvasok es minimum 8 orat alszom ha nem akkor 7et de képtelen vagyok nem elolvasni. Egyszerűen imadom a könyvet ahogy Nagy mark es bexi szálak ragadnak magukkal egyszerűen imadom. A baráti tarsasgomban majdnem mindneki konyvmoly szóval imadom a lanyokat is akik biztatnak a suliban. Ok nem cikiznek ki ezert hanem veluk nosztalgiazok. Egy bibi van. A budos eletnek sem tanultam. Apamek kiakadtak. Es jah de mondták hogy 4es tanuló vagyok és fennt tartom nem szólnak bele. De a könyvek világa egy külön élet. Egyszerűen imadom. Ha esetleg lesz gyerekem tuti meg mutatom neki. Anyma kezebe adtam a kestelt es olvassa.. So de köszönöm a válaszokat
2022. jan. 15. 22:25
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó időt fordítani a tanulásra is, de betegen senkinek nem ez az első dolga. Ezzel legfeljebb akkor van baj, ha teljesen elhanyagolod a valóságot a könyvek miatt, de nem hinném, hogy ez lenne a helyzet. Szerintem normális, hogy egy betegen otthon lévő tini egész nap olvas.
2022. jan. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Az olvasás sosem baj, vagy esetleg beteges. Dehogy
2022. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem tök normális, szerintem is. Na, megyek olvasni...
2022. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
81%
Mi ez a sok so? Teljesen el van sózva.
2022. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
#15 egy so van benne es még mindig nem a nyelvtani hibákat és a szerkeszetét kéne vizsgálni a szövegnek ,hanem azt hogy mit írtam bele.Attól ,hogy belém kötsz te az idődet vesztegeted és én is ,ha esetleg nem találod értelmes mondatnak jelentsd fel vagy bármi ilyesmi.Köszönöm ha végig olvastad és kérlek legközelebb ne fűzz ilyen megjegyzést mert nem tartozik ide!Előre köszönöm :a kérdés feltevője.
2022. febr. 27. 20:13
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem beteges, de többet kéne olvasnod, hogy javuljon az íráskészséged!


Komolyra fordítva, ha találsz magadnak olyan könyvet, amit "együltedben" el tudsz olvasni, hidd el, teljesen normális. Amikor kijött a Harry Potter és a Félvér Herceg, én is másnap reggel hatig olvastam. LL könyvei könnyed, szórakoztató irodalom, nyilván a szókincset nem fejleszti úgy, mintha mondjuk Szabó Magdát vagy Krasznahorkait olvasnál, de kezdetnek nem rossz. A rossz akkor kezdődik, ha nem lépsz ki a zsánerből, vagyis csakis efféle könyveket olvasol.

2022. febr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
#16 este volt és általában nem szoktam újból olvasni csak bepötyogöm és remélem értelmes.Aznap este ki voltam akadva,és nem az érdekelt ,hogy helyes e .Igen ,jó a helyesírásom .Iskolában 5 vagyok belőle és nem 12 éves vagyok!Rengeteg verset írok ,és olvasok .Fejlesztem magam .De köszönöm ,hogy értelmesen leírtad !Értékelem és oda figyelek rá.szép estét!
2022. febr. 28. 21:15
 19/26 anonim ***** válasza:
50%
Ehhez képest most se sikerült egyetlen helyes mondatot se leírnod. :/ Az igényesség itt kezdődik, hogy telefonon (is) odafigyelek. Egy-egy elírás megesik a legjobbakkal is, de a te írásod simán igénytelen és magyartalan. Nem véletlenül teszi mindenki szóvá a hunglis erőltetést sem.
2022. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

#19 Figyelj!Nem szeretnék vitát.Ha igazat adok jobban vagy tőle? Nem a kérdésre válaszoltok

hanem arra ,hogy idegesítsetek.Igen ,online telefonon nem írok jól .De nem fogom bizonygatni ,hogy jó vagy helyesírásból ,és megbocsáss ,hogy nem vagyok tökéletes .Próbálom fejleszteni magam ,hogy jobb legyek. Rengeteg rossz kritikát kaptam az évek során és nagyon padlón voltam ,de nem hagyom ,hogy emiatt rosszul érezzem magam.Ha igazatok van ,hogy online nem írok jól nektek ezzel a tudattal mivel jobb?Úgy alszotok el ,hogy de jó mégegy embert porig aláztam,és rosszérzést keltettem benne.Emberek!most komolyan? Mit szeretnétek?Mi a célotok ezzel a rossz kommentekkel .Lehet ezután anyázni meg nem tudom ,én csak őszinte voltam. Köszönöm akik a kérdésre válaszoltak!

2022. febr. 28. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!