Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Légyszíves kéne egy segítség...

Légyszíves kéne egy segítség vagy tanács. Először elég hülyén fog hangzani de segítség kene es ksozi aki elolvassa(?)

Figyelt kérdés

So tini vagyok es elkezdtem hétfőn egy konyvet "miért is ne?" címszó alatt mert lebetegedtem. Aztan kiolvastam 1 nap alatt, ma meg szombat éjfél vam es az 5. könyv felenel jarok(mert könyvsorozat) amugy Leiner Laura bexi sorozata . Ez beteges?? De úgy őszintén? Eléggé könyv moly type vagyok előre koszi aki válaszol.

A kérdéseim:szerintetek ez normális? Le kene allnom? Es végül hogy szerintetek ez baj? Előre kosti a válaszokat



2022. jan. 15. 00:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem anyázik, és nem sértegetésből reagálunk. Amúgy én is telefonról írok.


Vissza a kérdéshez. Nem beteges sokat olvasni, nyilván van különbség abban, hogy mit olvasol, szépirodalmat vagy ponyvát, de betegen miért is kéne olyat olvasni, ami nem köt le, nem szórakoztat? Én például stresszes időszakban mindig Percy Jacksont olvasok, mert vicces és gördülékeny, aztán, ha kijövök a nehezebb időszakból, újra előveszem a komolyabb könyveket.

2022. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
#21 Köszönöm a válaszod!
2022. márc. 1. 21:47
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

És meg lehet találni a ponyva és a szépirodalom között is az egyensúlyt.

Én pl. olyan klasszikus, szépirodalmi,(nevezzük ahogy akarjuk[kössetek bele légyszi]) könyveket olvasok, amik izgalmasnak ígérkeznek, érdekel a témájuk.

Ismerősöm pedig van, hogy (pl.) LL-t olvas, van, hogy (pl.) Fekete Istvánt.

Jó olvasást kérdező, és nehogy szégyelld, ha nem is ez a divat manapság

2022. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Szia! Ez egyáltalán nem beteges, én is ilyen vagyok, egyszerűen beszippantanak Leiner Laura könyvei. Az állj mellém-et is egy nap alatt olvastam el
2022. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
#24 ha Leiner Laurát szereted olvassd el a poszeidón(Anna Banks)sorozatot. Imádom én is Leinert és hatalmas fan vagyok!
2022. aug. 23. 12:26
 26/26 anonim ***** válasza:
en 5 eve meg 12 evesen ugyan ilyen tempoban olvastam ki a konyvsoroatot, nagyon szorakoztato. Addig orulj amig ennyire lekoti valami a figyelmed.
2022. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!