Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó romantikus, wattpados könyvek?

Jó romantikus, wattpados könyvek?

Figyelt kérdés

Tudnátok valami jó wattpados könyvet ajánlani?

Kéréseim:legyen

-romantikus

-enemies to lovers(ez a legkevésbé fontos)

-gimisek legyenek a karakterek

És ha lehet akk valami igényes legyen! Előre is köszönöm!



2022. dec. 26. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Ha igênyes könyvet keresel : ne a wattpadot válaszd .


Ott a moly.hu ahol fülszöveg alapján tudsz keresni .

Könyves fórumok mint lelőhelyek.

2022. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Silver

Meglepő, de nem a szerelmi szál vagy a gimis élet leírása miatt jó, hanem mert van megfelelő háttere a karaktereknek, van jellemfejlődés, vannak igazi konfliktusok, és nem deus ex machina jönnek a megoldások.

2022. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bakancslista


A kamera mögött (Ennek van egy egy második része is, a címe Vissza hozzád, bár ebben a részben a karakterek már egyetemisták.)

2022. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

[link]

Saját alkotásom: egy Magyarországon játszódó romantikus történet, egy kevéske fantasyval fűszerezve. A szereplők mondjuk kora huszonévesek, de talán ez még beleférhet. :) Az igényességre és a helyesírása pedig kifejezetten ügyeltem. Ha van kedved, nézz bele. :)

2022. dec. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, nesze neked helyesírás, ki is hagytam egy r betűt a kapkodásban. :D
2022. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, ezt te nagyon rosszul gondolod. Sok, sőt rengeteg igénytelen fo* van a Wattpadon, azonban vannak igényes írások is.


Kérdező! Azt javaslom, lépj be a Wattpadosok nevű csoportba. Ott biztos tudnak igényes ajánlásokat tenni neked. Nekem csak kínai fantasym van, így azt nem ajánlhatom, és akiket olvasok sem gimis romantikában tevékenykednek.

2022. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Inside Out


A Szüzek Köre

2022. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, fiú-fiú is érdekel-e, de én ezt kezdtem el nemrég, és szerintem tök jó :)


[link]

2022. dec. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm aki eddig írt! Mindegyikbe beleolvasok:)

Egyébként nekem az a vélményem (senki nem kérdezte, de leírom), mint a 6os válaszolónak a Wattpaddal kapcsolatosan. Sőt olvastam/olvasok ott olyan könyveket amiket az írók terveznek kiadatni/ esetleg én gondolom, hogy kiadathatnák. Ilyen például az Ellenséges szobatárs.

Ez moat ilyen ingyen promó lest, de igazándiból egy első éves egyetemista lányról szól, akibek elténesztik a kollégiumba a szobáját, így egy sráccal kerül egy szobába. Innen kezdődik az egész. Amolyan enemies to lovers. Kicsit hasonlít a Duff-ra talán(kiadatott könyv) illetve még van a Beékelődött érzelmek, ott egy csajról szól akinek van egy barátja(2éve) es neki a bátyjával kezdődnek el események, ez is enemies to lovers fajta könyv. Az előbbinek folyamatban van az írása, az utóbbit pedig kb. Egy hónapja fejezték ve. Viszont tényleg tele van a Wattpad borzalmas, trágya könyvekkel.

Mégefyszer köszönöm az ajánlásokat!:)

2022. dec. 28. 00:32
 10/10 A kérdező kommentje:
Jézusom a végén jól elírtam néhány betűt, pedig direkt oda is figyeltem rá! Sajnálom!
2022. dec. 28. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!