Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményeznétek az egyik...

Véleményeznétek az egyik wattpados könyvem? Nem elkészült mű, egyelőre csak néhány fejezet van fent.

Figyelt kérdés

Nem mostanában kezdtem el írni ezt a történetet, de még csak hat fejezet van fent belőle. A témája eléggé megosztó. Egy romantikus lmbtq könyvről van szó, azon belül nő-nő felállás. Kérlek, ha ez a téma nem érdekel téged vagy ellenérzetet vált ki belőled, ne írj a kérdésem alá.


Kifejezetten olyan személyeket keresek, akik szívesen olvasnának egy ilyen történetet és véleményeznének is. Sajnos, mostanában már nem igazán kapok véleményt a wattpadon, pedig régebben sok pozitív visszajelzés érkezett a műveimre. Ne értsetek félre, nem azt akarom ezzel mondani, hogy olyan véleményt várok, amelyben körberajongják a könyvem. Építő jellegű kritikákat szeretnék, amelyeknek a segítségével tudok fejlődni az írásban és javítani a hibáimon. Úgy érzem, annak ellenére, hogy évek óta írok, még mindig nem megy elé jól. Például, rosszul adagolom az információt, néhol felületesen, néhol túl részletesen. Érdekel, hogyan tehetném izgalmasabbá a leíró részeket, egy kívülálló pedig jobban meg tudja állapítani, hogy mik a hiányosságaim és a hibáim.


Ha kapnék kritikát a fejezeteim után, már csak annak is örülnék.



2023. ápr. 25. 19:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10-es,senki nem kért meg rá, hogy kuncsorogj a linkért. Ez legyen a legnagyobb bajod az életben, hogy nem raktam ki nyilvánosan. Hihetetlen, hogy gyakorin mennyire rosszindulatúak tudnak lenni egyes emberek.
2023. ápr. 26. 20:07
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem. Elvárod hogy külön kérvényt nyújtsanak be. Miért, szégyelled amit összehoztál? Vagy mi a gond? Miért nem mered kitenni ide?
2023. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én szívesen elolvasnám.
2023. ápr. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én gyakran szoktam véleményezni ha egy író kéri, viszont azt én is furcsállom, hogy itt konkrétan én kell kérjem (annak ellenére, hogy publikus dologról van szó, és wattpadon fél perc alatt meg lehet találni lmbt kulcsszó + legutóbbi listázással, tudván hogy 6 fejezet van).

Nem tudom, ha írhatok itt véleményt, vagy az is "titkos" kell legyen. Dióhéjban: az írás nagyon jó, olvasmányos, le a kalappal (egy kisebb stílushiba van, de amúgy fantasztikus). Ami nem tetszett hogy teljesen egyoldalúan az emberi kapcsolatokra, dinamikára koncentrálsz, ugyanakkor semmi leírás nincs benne; nem tudjuk, hogy néz ki a város, vagy a csaj szobája, az iroda, a cégépület, vagy a hely ahol a csapatépítés volt (ami nem is volt szükséges a történet szempontjából). Ezért nem tudtam beleélni magam az egészbe, amolyan elvontnak, liminálisnak hatott.

(Még ami nem tetszik, hogy miért amerikaiak a szereplők, de mondjuk ez már az én magán preferenciám, hogy magyarokról szeretek olvasni.)

2023. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ha akarod, én szívesen elolvasom, úgy is lesz szabad napom, majd írj privátba^^
2023. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!