Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok olyan könyves...

Ajánlanátok olyan könyves vloggereket/bloggereket, akiket meg lehetne kérni arra, hogy elolvassák és nyilvánosan véleményezzék a frissen megjelent könyvemet?

Figyelt kérdés
Elsőkönyves szerző vagyok, és szeretnék egy kis plusz promóciót csapni neki🙂 Természetesen hajlandó lennék (egy bizonyos szintig) anyagilag is honorálni a munkájukat, ha kívánják.

2023. júl. 1. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen zsáner?
2023. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Novelláskötetről van szó, de azon belül nem köteleztem el magam egy konkrét műfaj mellett sem. Leginkább szórakoztató jellegűek a történetek.
2023. júl. 1. 23:29
 3/5 D-Mano ***** válasza:
100%
Csinálj egy youtube/tiktok videót róla te magad (lehet arc nélkül is) és fizess a felületnek, hogy hirdesse.
2023. júl. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Moly.hu-n is meghirdetheted, hogy őszinte véleményért cserébe könyvpéldányt adsz.

Annyit kérj/várj el, hogy ne friss tag legyen az illető, és legyenek korábbi szöveges értékelései.

2023. júl. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress rá az oldalon (persze Google-t is használhatod inkább) booktuberekről szóló kérdésekre, találkoztam már jópár ilyennel az oldalon, ott emlegettek konkrét csatornákat, ami választ adhat a kérdésedre.
2023. okt. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!