Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az outlander könyvsorozatnak...

Az outlander könyvsorozatnak a kilencedik része kijött már magyar fordításban?

Figyelt kérdés
Sajnos nem találom sehol,csak angolul. Valaki tud róla valamit?

dec. 28. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Nincs, ha nem találod nincs. Mikor jött ki az angol? Valószínűleg azután jön ki egy évvel a magyar. A fordítás mindig késik, és vannak könyvek ahol a történet teljesen magával ragad, de helyesírási/formai hibák vannak, ami feltehetőleg a fordítók hibája.
dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az angol 2021-ben jött ki,ezért is furcsálltam hogy még nincs
dec. 29. 00:28
 3/5 anonim ***** válasza:

2# 1-es vagyok

Én is így voltam egy könyvvel, 2021-ben jelent meg, és csak most tavasszal jött ki magyarul.

De van egy másik, 2019-es megjelenésű, és még mindig várom a fordítását magyarul. Mivel az egy folytatás, és anélkül nem lehet érteni az elsőt, mert szinte elvágta a történetet. Már gondolkozom rajta, hogy megveszem angolul, de még úgy se találom nagyon itthon.

dec. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most jött ki a 8/2-es kötet karácsony előtt. Ez kiemelt sorozata a kiadónak, de ennyire semmivel sem gyorsak. :) Eleve értelme sem lenne ennyire egymásra torlasztani a köteteket, nem vennék az emberek.

Jövőre jön a kilencedik rész, valószínűleg ugyanúgy kettébontva, mint az eddigiek.

dec. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még nem. Most decemberben jött csak ki a 8.rész 2. kötete. Tavaly a 7. Rész jött, szóval remélem jövőre már a 9. Részt is kiadja a kmk.🙏🙏🙏
dec. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!