Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Volt már ilyen érzésetek egy...

Volt már ilyen érzésetek egy könyvvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Elolvastam a Papírhajók napkeletről című könyvet és imádtam! Az ironőnek még nincsen olyan sok könyve. Kb 3 darab van kiadva. Most olvastam el a Párizstól keletre című könyvet, ami a debütáló könyve volt. Hát mit ne mondjak...nem tetszett annyira kb 10/7.5. Leginkább az utolsó fejezetek miatt, mert úgy éreztem, hogy az írőnő összecsapta. Nem mondom, hogy megbántam a megvételét, de most kissé csalódtam, mivel az első könyve amit olvastam, az nagyon tetszett.

Volt már nálatok ilyen, hogy csalódtatok egy könyvben?



márc. 9. 18:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Mármint arra gondolsz, hogy meleg témájú a könyv. Mi baj van vele? Nem csak heteró párkapcsolatok vannak. Nem hiszen, hogy attól, hogy valaki meleg a te szavaiddal "ratyik" lennének.
márc. 9. 21:34
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan volt velem ilyen!


Karen M. Mcmanus Tartsd meg a titkot (Two can keep a secret) c. könyvét olvastam, ami egyszerűen zseniális volt! Nagyon tetszett minden részlete. Ezért úgy voltam, hogy elolvasom a sikeresebb könyvét is, ami bestseller listára került. Mindenki dicsérte a könyvajánlókban. Megvettem, de a negyedénél abbahagytam, azóta is a polcon porosodik. Egyszerűen nincs olyan jó, mint a Tartsd meg a titkot c. könyve. Volt elvárásom, hogy milyen lesz, hisz amit olvastam könyvet az alapján kialakult bennem egy kép az írónőről és az írásmódjáról. De ezt nem teljesítette a Lehull a lepel-ben (One of us is lying). Krimit vártam, és négy tini életébe láthattam volna bele, akik próbálják kimosni magukat, de az életükön volt a hangsúly.


Aztán ennek a könyvnek megvettem a 2. részét, a Most te következel-t. Ez jól sikerült, az első elolvasása nélkül is értettem, ha visszautalt az elsőre akkor az olyan volt, amit a fülszövegből is megtudtam. Szóval az nem okozott csalódást. Most megvettem egy angol kiadást egy másik könyvéből, remélem az se okoz majd csalódást.

Szóval mindenkinek van rosszabbul sikerült könyve, a többi nagy valószínűséggel ugyanolyan jó, mint amit olvastunk tőle.

márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!