Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok vagy linkelnétek...

Írnátok vagy linkelnétek utcai verekedésről, bandaháborúról szóló történeteket? (nagy szükségem lenne rá! )

Figyelt kérdés

És még lenne egy nem idetartozó kérdésem, ha lehetne...


Tényleg "önjelölt művészek" azok, akik hobbiból történeteket írnak? (mert manapság sokan írnak regényeket) Vagy mit jelent pontosan, hogy önjelölt művész valaki? Ti (akik írnak) miért írtok? Mi a célotok vele? Mi motivál?


2010. nov. 5. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Miller, Rory: Konfliktus és erőszak - A harcművészetek hatásossága valódi konfliktusokban:


A tapasztalt harcművész és veterán nevelőtiszt, Rory Miller őrmester, megosztja ismereteit a börtönbeli verekedések, a taktikai műveletek és rajtaütések során megismert különbségekről a harcművészet és az utcai erőszak között, mely utóbbival ugyancsak a harcművészet lenne hivatott foglalkozni. Miller őrmester bemutatja a mítoszokat, metaforákat és elvárásokat, amiket a legtöbb harcművész dédelget arról, mi mindent fog tanulni egy dojóban. Ezt a gyűjteményt azután összehasonlítja az erőszak igen összetett valóságával.

2010. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem az, hogy ötletem van és szeretem leírni őket. Nem akarok híres lenni. Leírom a sztorit aztán van, hogy megy a lomtárba és kész, van, hogy a gépen van. Nem szeretem mutogatni őket... Az írás ihlet. Azért is írok, mert van amit nem lehet elmondani, de egy álnév mögött bebugyolálod az érzéseket (politikai, szerelmi, háborús) a könyvbe és megismerteted másokkal. A könyvírás célja nálam az, hogy másoknak megmutassam az életszemléletemet szépen, nem nyers szavakkal. Önjelölt művész lennék? Mindenki azt mond amit akar. Engem nem érdekel :)


F/15

2010. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!