Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvastátok a Natascha...

Elolvastátok a Natascha Kampusch könyvét? 3096 nap a címe. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Én elolvastam,engem nagyon megrázott szegény lány története:(köszi
2010. dec. 17. 12:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,teljesen egyetértek az utolso elöttivel.
2010. dec. 30. 07:03
 12/14 anonim ***** válasza:
első válaszoló! azért nem írt többet a szexuális kapcsolatukról (bár nem így szó szerint van a könyvben), mert ha már 8 és fél éven át mindig ellenőrzés alatt volt, mindig minden egyes falatról be kellett számolnia a tettesnek, akkor maradjon már neki is egy kis magánélete! és még sok mindent szerintem le sem írt, pl hog gyereket szült. bár szerintem Elisabeth Fritzl sorsa sokkal durvább volt.
2013. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%
Azóta mint kiderült rendszeresen megerőszakolta, néha viszont nem erőszak volt..
2013. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Még kisebb koromban tv-ztem nagymamámmal és akkor volt a hírekben, hogy kiszabadult. Nagyon utálom az ilyen elrablós, bántós, szabadságvesztős történeteket, de valahogy ez a szívemhez nőtt, mert nem nagyon néztem sosem híreket de ezt igen, ráadásul a szülinapomon szabadult :) Pár hete néztem meg a filmet, meg tegnap olvastam bele a könyvbe... hát borzalmas, szegény lány. Azért nem teljesen örülök, hogy öngyi lett a tettes, mert így nem bűnhődött meg egyáltalán. Bár ebben az a jó, hogy már senkit nem bánthat :) mert ha életfogytiglant is kapott volna, megszökhetett volna, vagy volt az a másik csávó akit csak 10 évre csuktak le egy elrablásért. És ha kiszabadul, bosszút áll Nataschán vagy elrabol egy másik lányt, uhh... talán jobb is, hogy meghalt. Az anyukáját sajnálom. Meg azt is, hogy nincs akkora nyelvtudásom, hogy minden interjút meg tudjak nézni ezzel kapcsolatban :D
2017. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!