Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyiket csináltátok először?...

Melyiket csináltátok először? Elolvastátok a Twilightot vagy megnéztéket a filmet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

a véleményem szerint először mindenféleképpen a filmet nézd meg.

mivel a film nagyon fog tecceni

de miután elolvasod könyvbe a film annyira semmi lesz ahhoz képest és úgy hidd el nem lesz az igazi nézni

én is így csináltam és nekem így jóvolt.

jótanács h először nézd meg filmbe

2010. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát az előzővel nem értek egyet! pl. nekem mindenki mindig azt mondja, hogy olvassam el a könyvet, majd csak aztán nézzem meg a filmet!

én így csináltm:

Twilight film

New Moon film

Twilight k.

New Moon k.

Eclipse k.

Breaking Dawn k.

Mindight Sun k.


azért így, mert bnőm mondta, h kölcsönadja dvd-n... nem sokkal később szintén ezzel a lánnyal megnéztem a moziba a new moon-t majd napok alatt a könyveket... (1 könyvet)


viszont van az előttem lévő írásában valami igazság... hát.. nekem végülis fele- fele :D:D:D ez így pont jó

2010. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát én is azt mondom hogy először filmbe nézd meg, mert könyvben tök más.

Én először elolvastam, és az egész film alatt idegesített, hogy nem az van ami a könyvbe...vagyis az van, csak nem úgy :D

pl. a könyvben Bella furcsállta, hogy Edward olyan régiesen beszél....a filmben meg olyanokat mond hogy "megcsekkolom" meg hasonlók


De ha ilyenek nem idegesítenek, akkor először olvasd el, mert sokkal bővebben írnak a dolgokról...a filmben meg nagyon sok minden kimarad.

2010. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én először a filmet néztem meg. Rettentően tetszett.Utána még aznap könyvesbolt,másnap megint könyvesbolt a New Moon miatt. A többit kalózban olvastam el. Szerintem is először a filmet nézd meg,ha még ott tartasz és utána olvasd el a könyvet. A New Moont már olvastam a film előtt és őszintén megmondom elég nagy csalódás volt a film. Nem azt mondom hogy iszonyú volt,de a könyv alapján többre számítottam.

Ja és azt hiszem az utolsó írta ezt a csekkolós dolgot,az tényleg nagyon gáz az egész magyar szinkronnal együtt! Eredeti angol hanggal sokkal jobb nézni,egyszer gondoltam megnézem szinkronnal a kíváncsiság kedvéért,de majd meghaltam a hangoktól...

2010. márc. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én úgy voltam vele, hogy hónapok óta meg volt a film, amikor egy éjszaka betettem, hogy majd "jót alszok rajta". Annyira tetszett, hogy amint vége lett megnéztem elölről.

Aztán beszereztem a könyveket és egy hét alatt ledaráltam a 3 részt.


Szerény véleményem szerint a 2 rész azoknak a rajongóknak készült, akik olvasták a könyvet, mert sok nyitott kérdésre a filmből, csak a könyv adja meg a választ.

2010. márc. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én elöször a filmet láttam utána olvastam el könyvben

ugyhogy sztem előbb nézd meg de az is jó hogyha végig akarod izgulni a könyvet akk ne nézd meg a filmet

de ahogy te tudott:)

2010. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

én az alkonyatot először néztem meg és utána olvastam ki

de a harry potterrel nagyon megszívtam mivel elolvastam a könyvet és a 6.ot a filmet meg se nézem mivel minek leírta magát elöttem a könyvhöz képest semmi

2010. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
egyiket sem soha!! ilyen szemetet
2010. aug. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak a filmet láttam, de te mindenképpen olvasd el a könyvet :)
2013. aug. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!