Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyasmi könyvek, mint a...

Olyasmi könyvek, mint a "Szent Johanna Gimi", de mégis más? (Lent. Bőv. )

Figyelt kérdés

Tehát nekem nagyon tetszene a Szent Johanna Gimi, de Arnold tetszik nem pedig Cortez és ez így elviselhetetlen :)

Elég sokat olvastam, pl. a Neveletlen Hercegnő naplója, de azt is csak a 3. kötetig (én itt abbahagytam, így jobban tetszik a befejezés!) Az ezért nem tetszett annyira, mert nem igazán reális.


Valami hasonló szeretnék a Szent Johanna Gimihez... Nagyon bánt ez a Cortez dolog.


Amúgy olvastam még a Girl 15-öt és a Girl 16-ot, azok jók voltak! ;)



Tehát tinikről szóló, vicces, romantikus könyv érdekelne.

(Nem szeretem, ha végig vezeti az egész életüket, mint. pl a Neveletlen hercegnő naplója is hosszú nekem, meg szerintem a Szjg is az lenne!)


Nagyon köszi!

14/L :)


2012. márc. 29. 21:18
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Helena Silence: Enigma

Holly Smale: Geek Girl

Meg Cabot: Egy igazi amerikai lány

Kiera Cass: Párválasztó

Stephenie Meyer: A burok, Alkonyat

Maros Edit: Hűvösvölgyi Suli

Leiner Laura: Bábel, Akkor szakítsunk, Késtél, Hullócsillag, Illúzió, Nélküled

Anouk Journo-Durey: Grace és a divat

Jenny Han: A fiúknak, akiket valaha szerettem

Gayle Formen: Ha maradnék

John Green: Csillagainkban a hiba, Papírvárosok

Én ezeket olvastam, de még tudnék írni csak azokat régebben olvastam és kicsit gyerekesek.

2016. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!