Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek hogy tetszett a Harry...

Kinek hogy tetszett a Harry Potter 1. része könyvben?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék,még nem kezdtem el olvasni és kíváncsi vagyok milyen lesz?

2012. aug. 23. 08:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett, és szerintem könyvbe valamivel jobb. :)
2012. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
teccett nádzson:D Szerettem a filmeket, de a könyv pótolhatatlan:)
2012. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 AliceSwan ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nagyon tetszett, épp most olvasom újra úgy 6-7-edszerre :D
2012. aug. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
így igaz!! (Y)
2012. aug. 23. 09:03
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár rész inkább való gyerekeknek, nagyon meseszerű-varázslatos, aztán a 4.től elkezd bedurvulni. Én imádtam mind a hét könyvet, mindegyiket többször olvastam.
2012. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer olvastam. Nagyon tetszett! Nekem nagy kedvencem a HP-sorozat. Lehet, hogy annyira nem fog tetszeni, mert még Harry csak 11 éves. Viszont a többi rész egyre izgalmasabb, ahogy Harry növekszik. De semmiképp se hagyd ki, ha tetszett a film. (Amúgy elárulom, hogy a könyv 100-szor jobb, mint a film.)
2012. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszett. Részről- részre jobb, de természetesen mindet el kell olvasni.

A filmek meg sem közelítik.

2012. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ha elmúltál 11-12, akkor lehet, hogy az eleje gyerekesnek fog tűnni, de a 6-7. fényévekre van ettől. Láttad már az összes filmet? Bár sok fontos dolog nincs bennük, talán nem is lövik le a poént.
2012. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

A sorozat ugye 7 részes, az eleje még valóban szinte mese. De nagyon jó, humoros, izgalmas, elgondolkodtató. Az események majd később felgyorsulnak.

A HP sorozat a valaha készült legeslegjobb könyvsorozat minden tekikntetben. Nem elég egyszer elolvasni ahhoz, hogy teljesen megértsd. Az írónő rengeteg az élet különböző területeiről vett elemet felhasznál.

Az első részt egy nap alatt ki lehet végezni, még viszonylag könnyed olvasmánynak számít. Én még nem találkoztam olyannal, akinek rossz véleménye lett volna róla. :)

2012. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszett a film a könyveket mindenképpen el kell olvasnod! Nem csak mert felejthetetlen élmény, de egy csomó dologra csak a könyvből kapsz választ, a filmből nem. Egyébként, ahogyan előttem is írták, nem elég őket csak egyszer olvasni. Volt amit harmadszorra olvastam és még akkor rájöttem új dolgokra, amit ugye csak akkor lehet megérteni, ha már tudod a későbbi (!könyvbeli!) történéseket is. Szóval nagyon ajánlom!
2012. aug. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!