Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek hogy tetszett a Harry...

Kinek hogy tetszett a Harry Potter 1. része könyvben?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék,még nem kezdtem el olvasni és kíváncsi vagyok milyen lesz?

2012. aug. 23. 08:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A film az borzalmas, a könyvről ugyanaz a véleményem, mint az előzőeknek. ÖRÖK KEDVENC!!!!!
2012. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Szerintem a könyv sokkal jobb mint a film! És ha egyszer a kezedbe veszed nehezen tudsz majd megválni tőle. Érdemes elolvasni!
2012. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a könyv jobb, mint a film, de azért ne jelentsünk már ki ilyet, hogy borzalmasak. Szerintem mindkét verzió szuper, csak más-más módon. Nem is lehet mindent beletenni egy filmes adaptációba, maximum akkor, ha abból egy sorozat készülne. Ilyet nem is szabad elvárni. (Én is elvártam, és koppantam. Persze beláttam, hogy ez hülyeség, és megelégedtem a filmmel, úgy, ahogy megcsinálták.)

A könyveket számtalanszor újraolvastam már, és lehet, hogy ismét nekifogok az első résznek, és olvasok. :)

Valamiért minden évben van egy Harry Potter ciklusom, amikor előveszem a könyveket, filmeket, játékokat, szerepjátékozom, stb. A HP egy életérzés. <3

2012. nov. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett, sokkal jobb mint a film! :DD Épp most olvasom a 2. részt, a Harry Potter és a Titkok Kamráját, csak ajánlani tudom az összes részt. :)
2013. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett a könyv.Filmbe is szeretem ,de a könyv tényleg jó!!! Már a 2. részt is kiolvastam.Most kezdem a 3.-at!
2013. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
5-ször olvastam el és most kezdek neki újra :)
2014. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én 4szer olvastam magyarul, most meg angolul olvasom. Nagyon jó!
2021. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasd el:). Nagyon jó könyv, nekem az egyik kedvencem.
2023. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!