Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti vennétek használt Meg...

Ti vennétek használt Meg Cabot könyvet karácsonyra gyereketeknek/ismerősötöknek/magatoknak?

Figyelt kérdés

Nem itt akarom árulni, zsibvásárra tettem fel, csak kíváncsi vagyok, hogy akik itt vannak azok vennének-e egyáltalán használt könyvet, vagy az "snassz"?

(Én meg szeretnék megszabadulni tőlük, de nem tudok..)


2012. nov. 29. 17:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ajándékba nem vennék, kivéve, ha tudom az illetőről, h kifejezetten szereti a használt könyveket és az a könyv pont kell neki, magamnak persze, szoktam használtan is, ha nem épp letöltök, semmi baja
2012. nov. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is rászoktam a másodkézből szerzett könyvekre, mert eleve akkor nem egy cégnél landol a (jóval kevesebb) pénz, hanem valakinél. :) És mint írták, ha az a valaki kifejezetten azt a könyvet akarja akkor megvenném neki, de ajándékba, ha tehetem inkább újat. Csak mert úgy illik. :) De ha nem látszik, hogy használt akkor tényleg nem zavar.


(Voltam már úgy, hogy olyan gyerekkönyveket akartam eladni, amik azt hittem sose találtan gazdára, és mikor feltettem netre már este rögtön el is vitték, egy másik (ami azt hittem kapós lesz :D) meg még nem talált új otthonra. Tehát, csak várj, és tedd fel minél több helyre)

2012. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Négy helyre is feltettem, de eddig semmi :D
2012. dec. 15. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!