Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Na, igazából mostanában miért...

Delfin2000 kérdése:

Na, igazából mostanában miért ciki, ha valaki sokat olvas?

Figyelt kérdés

2012. dec. 15. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak sajnos az emberek jelentősebb része nem szeret/szokott olvasni, a többségnek nem kellemes időtöltés. Persze, lehet, hogy valaki szerint ciki, az megmutatja az illető értelmi képességeit.
2012. dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak kevesen olvasnak. Ha valahol is ciki, akkor max. a fiatalok körében. De szerintem ez a ciki/nem ciki dolog csak attól függ, hogy mi magunk mit gondolunk róla. Ha te cikinek tartod akkor neked ciki is.
2012. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

ilyet nem szeretnék hallani.

egyáltalán nem ciki, csak a mai emberek csökkent értelmiségűek, és nem képesek már arra, hogy a kezükbe fogjanak egy könyvet

komolyan, mintha egy kísértet lenne, vagy valami hasonló

2012. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
osztom az előttem lévők véleményét én is fiatal vagyok de egyáltalán nem tartom cikinek!
2012. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont az ellenkezője. Aki olvasni szokott általában műveltebb és a világképe is komplexebb.
2012. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olvasni tök menő:)

Egyébként tényleg sokan furcsán néznek, amikor akármikor elkezdek olvasni, ha van egy kis szabadidőm. Nem mondják, hogy ciki, de sokan úgy vannak vele, hogy "olvasás, fujj", és nem is tudják, miféle élvezetből maradnak ki:)

2012. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak cikiznek miatta azok, akik kimaradnak az olvasás adta örömökből. Nagyon sajnálom őket. :D
2013. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!