Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért szeretik olyan sokan...

Miért szeretik olyan sokan Pitont?

Figyelt kérdés
Az rendben van, hogy a jó oldalon áll, és ennek örülök is, de mindent csak azért tett, mert szerelmes volt egy csajba. Ha Lily nem lett volna, simán halálfaló marad. És szerintem nagyon gusztustalan ahogy bánik a gyerekekkel és igazságtalan. Van egy pillanat a 7. részben, amikor egész szerethető, de amikor a többit olvasom, simán utálom.

2013. jan. 27. 02:36
1 2 3 4
 31/32 mindegyis ***** válasza:
Piton az első 6 könyven egy utálatos, gonosz és genyó ember. De ezt kárpótolja a hetesben a halála, a segítsége. És minden meg nem értett cselekedete is azért volt, mert a jó oldalon állt. Soha nem gondoltam volna, hogy kidagad Piton halálán aszemem és végigbőgöm az estét.
2013. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

Régi kérdés, úgyhogy kedves kérdező, valószínűleg nem látod, de azért válaszolok. Többen leírták, kifejtették hogy Harryt, Hermionét miért utálja, de az nem lett kifejtve hogy Nevillel miért volt ilyen.

Szóval, mint tudjuk Neville is kiválasztott lett volna, mert rá is illik a jóslat(ha jól emlékszem valahogy így volt)..

De Voldemort mégis Harryt választotta ki, méghozzá azzal, hogy kimondta rá a halálos átkot.

Viszont ha Neville lett volna a kiválasztott, akkor nyilván nem megy el a Godric's Hollowba hogy megölje Harryt , hanem Nevillékhez megy..Így Lily nem halt volna meg. Ezért utálta Piton Nevillt. Persze szegény nem tehetett erről.

Bocsi hogy ilyen kesze-kusza lett, most olvasom újra a történetet, akkor majd felfrissülnek az emlékek, és részletesebben le.tudom írni(nameg persze nem telorol). :)

2016. júl. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!