Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi (mily...

Szent Johanna Gimi (mily meglepő téma) : Csak nekem unszimpatikus Cortez?

Figyelt kérdés

Valahogy amikor visszajelzéseket olvasok erről a könyvről, mindenki rajong Cortezért, nekem valahogyan mégse szimpatikus. Nagyképű, divatmajom, és Renivel sem éppen mindig a legkedvesebb... Azt meg, hogy viszonozza a főhősnő érzelmeit, kifejezetten nevetségesnek találtam.

Most akkor velem van a baj? Halljam, SzJG-fanok, mi jó van Cortezben azon kívül, hogy minden lány nagy plátói szerelmének könyvbeli verziója?



2013. febr. 6. 19:01
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
91%
Ha engem kérdezel(és én elég nagy fan vagyok) szerintem Cortez nem nagyképű mert mindig versenyezik Arnoldal akit nem annyira szeretek mert Cortez már rég összejött volna Reni vel ha ő nincs ott de ez most mind1...Cortezt azolvasók akkor kezdték el jobban megismerni amikor összejött Renivel akkor derült ki hogy milyen figyelmes hogy jó humora van és hogy mennyire tesz arra hogy érte rajong az egész suli mert mindig Renivel akar lenni én nagyon szeretem Cortezt amíg meg nem jártak addig sztem azért volt olyan amilyen mert idegesítette hogy r többet van rnoldal mind vele....sztem nem veled van a baj csak mindenki máshogy fogja fel a történetet...... :)
2013. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem Cortez az esetek többségében úgy viselkedik, mint egy hisztis kislány.
2013. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
80%
Azért bírja mindenki, mert szereti a Renit. És mivel az ő szemszögéből íródott a történet, így a legtöbb olvasó úgy látja Cortezt, ahogy Reni. Ennyi. :)
2013. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
72%
Nekem sem tartozik C. a kedvenceim közé :D Persze, remélem arra mindenki rájött, hogy azért kellett egy általában utált (nekem egyik kedvencem ^^) személy, lásd: Arnold, hogy minél később jöjjenek össze Reniék. Már végeztem az eddigi kötetekkel és még mindig bírom Arnoldot. :)
2013. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:

Nekem is Arnold a kedvencem! :)

A legértelmesebb a társaságban, és ezerrel inkább egy húron pendültek Renivel. Ugyan kicsi az esély, de azt remélem, a 8. végén összejönnek :D

2013. febr. 11. 17:52
 16/55 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos szerintem nem fognak. :// Hisz, te is tudod, ha összejönnének, szerintem az ország nagy Cortez fanjai összegyűlnének Laura ablaka alatt és ... hát :D Szóval annak érdekében, hogy 'mindenki boldog legyen' biztos h C+R lesz a végén is. ;)
2013. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
Tudom, de én boldog lennék. :D
2013. febr. 12. 16:21
 18/55 anonim ***** válasza:
Én is :P
2013. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim válasza:
Nekem sem túl szimpatikus "C", nem jön be ez a "teszek mindenre és mindenkire" stílus. Az első részekben kifejezetten utáltam, de most, hogy összejöttek Renivel... hát most is épphogy csak bírom.
2013. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
ugyan ez a helyzet velem is. :P
2013. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!