Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi (mily...

Szent Johanna Gimi (mily meglepő téma) : Csak nekem unszimpatikus Cortez?

Figyelt kérdés

Valahogy amikor visszajelzéseket olvasok erről a könyvről, mindenki rajong Cortezért, nekem valahogyan mégse szimpatikus. Nagyképű, divatmajom, és Renivel sem éppen mindig a legkedvesebb... Azt meg, hogy viszonozza a főhősnő érzelmeit, kifejezetten nevetségesnek találtam.

Most akkor velem van a baj? Halljam, SzJG-fanok, mi jó van Cortezben azon kívül, hogy minden lány nagy plátói szerelmének könyvbeli verziója?



2013. febr. 6. 19:01
1 2 3 4 5 6
 21/55 cirmitanyagarfild ***** válasza:
Őszintén nekem se ez a fajta stílus jön be . Bár teljesen megértem Renit is hisz egy olyan fiút aki így szereti Renit azt csak szeretni lehet. A piszkálódás hát engem is szoktak piszkálni ez mindenkinél mást jelent valaki azért csinálja hogy mérgesek legyenek rá és egy kicsit oda figyeljenek rá és vannak olyanok is mint Cortez akik azt akarják hogy a lány aki tetszik neki felfigyeljen rá. Nekem azért nem unszimpatikus Cortez mert ő ezt nem azért csinálja mert unatkozik. Arnold kezdetben szerethető volt csak hát neki is tetszett Reni bátorsága nem volt elmondani mert akkor a barátságuk is elromolhat . Azt meg persze nem akarta volna hogy az egyetlen barátjával is rosszban legyen ( Virág ha nincs Reni akkor sose megy oda Arnoldhoz ) És hát azt se akarta hogy a szerelme mással legyen . Nem helyes amit tett de meglehet érteni. Bár a helyébe őszintén a végén leálltam volna neki van barátnője reninek is van mindenki boldog de valamiért Arnoldnak ez nem tetszik talán mert nem ismeri igazán Cortezt és azt hiszi rosszat tesz Reninek. De ez csak a én véleményem.
2013. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 cirmitanyagarfild ***** válasza:
Még mindig én vagyok azzal kapcsolatban hogy Arnold a legnormálisabb na én is a komolyabbak közé tartozok de ki kéne próbálnia Arnoldnak milyen néha egy kicsit hülyéskedni nem nagyon de egy kicsit mert jót lehet szórakozni úgy ahogy Reni is szokta normális de például ott van a kirándulás ki ment ő is nem volt helyes de megbánta? Nem mert jót szórakozott. De ez csak az én véleményem.
2013. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 marietta99 ***** válasza:

hát én egy tipikus "imádom Cortez" lány vagyok,bár az elején engem is irritált hogy bunkó Renivel,és inkább Arnold párti voltam,de a 4.től már naagyon szerettem Cortezt és Arnoldot kevésbé(amúgy sohasem utáltam cortezt csak "haragudtam rá hogy gonosz Renivel OK NÉLKÜL..)

Szerintem nem elcsépelt az hogy viszonozza a főhős érzéseit mert azért a valóságban is megtörtént már.:))(L)

2013. febr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezô!

Hány könyvet olvastál el? Mert ez nem van így a végéig!

2013. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Az összeset. De a véleményem alapjáratban nem változott.
2013. márc. 1. 14:17
 26/55 anonim ***** válasza:
69%

Igazad van, valóban néha úgy tűnik, hogy nem érdekli Reni, de mikor összejönnek, akkor nagyon érezhető, hogy mennyire szereti. Én sem értem, hogy miért olyan bunkó néha Renivel, de a mai világban vannak ilyen fiúk.

Szerintem, hogy nem vagyunk ilyen felszínesek, akkor legbelül Cortez nagyon sokunk álma.

Legalábbis az enyém igen

2013. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
nekem is az első két részben nagyképű volt és Arnold volt a szimpi de mikor összejönnek akkor az összes véleményem megváltozott ! :)
2013. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:

Én nekem Cortezt az eljén utáltam, és így arnoldot pártoltam( nem szerettem, csak úgy èreztem ö 'jó ember' ) de 4. Részben már cortezt bírtam inkább. De amúgy Ricsi jól megmondta idèzem: Arnold mindig úgy irányított ahogy magának tetszik, Cortez meg úgy ahogyan neked.( ezt reninek mondta)

Ha most valaki megírja nekem, hogy mindkettö irányította, én ... Nem tudom mit csinàlok! ;)

2013. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
Szerintem ha valakit csak úgy lehet "irányítani", hát akkor az illető egy gyenge akaratú, manipulálható személy. Ezért sem volt szimpatikus Reni. Ha én azt hallanám, hogy valaki úgy irányított, hogy nekem rossz legyen, viszont másvalaki úgy, hogy nekem jó, hát képen vágnám, aki ilyeneket mond, mert gondolkodó lény vagyok.
2013. márc. 6. 18:36
 30/55 cirmitanyagarfild ***** válasza:
81%
Szerintem úgy értette hogy Renit elég könnyen lehet befolyásolni ha azoknak hisz akiket nem is nagyon ismer (amikor elkezd járni Cortezzel és sokan rossz véleménnyel vannak róla és olyanokat mondanak hogy azért nem változtassa az állapotát mert nem jelent neki semmit) akkor azokra akiket barátainak hisz (Arnold)teljesen hallgat és ezt kihasználta Arnold és Cortezt állította be rossz fiúnak így Reninek lett rossz. viszont Cortez annak ellenére hogy ő is ugyan annyira szeretne többet lenni vele nem bojgatja föl az életét mert ha nem kérdezné meg mindig mielőtt beszélgetnek hogy kész-e a házia Reni hanyagolná a tanulást amivel rosszabb lesz az élete vagyis Cortez ügyel rá hogy Reninek is legyen rendes élete ahol nem más véleménye az övé hanem a sajátja (nem mond rosszakat Arnoldról csak annyit hogy tartsa távol tőle mert Cortez nem bírja de nem mondja hogy Reni ne találkozzon vele) és hogy jó élete legyen, sikeres és jobban tartja szem előt azt hogy mi jó Reninek nem pedig azt mi jó neki.
2013. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!