Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi (mily...

Szent Johanna Gimi (mily meglepő téma) : Csak nekem unszimpatikus Cortez?

Figyelt kérdés

Valahogy amikor visszajelzéseket olvasok erről a könyvről, mindenki rajong Cortezért, nekem valahogyan mégse szimpatikus. Nagyképű, divatmajom, és Renivel sem éppen mindig a legkedvesebb... Azt meg, hogy viszonozza a főhősnő érzelmeit, kifejezetten nevetségesnek találtam.

Most akkor velem van a baj? Halljam, SzJG-fanok, mi jó van Cortezben azon kívül, hogy minden lány nagy plátói szerelmének könyvbeli verziója?



2013. febr. 6. 19:01
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Én imádom az SZJG-t (a 8/2-t olvasom éppen).

De egyáltalán nem érdekel ez a Cortez-Reni-Arnold mizéria, csak egy ember, aki miatt érdemes olvasni a könyvet az pedig nem más, miiiiint...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

... Zsolti muhaha XD

Nekem ő a fav!

2013. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

Ne vedd a szivedre , de ezt pont úgy montad , mintha Arnold monta volna.

:-D

Mit szeretek Cortezban? Mindig Reninek akar jót. Meg , hogy semmi kedve könyvtárba menni mégis elkiséri. Nem szeretne ilyen filmet nézni mégis megnézi vala. Szóval , ha akarja , ha nem bármit megtesz Reniért.



ÉLJEN CORTEZ! :-D

2013. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

51-es vagyok, és hogy komolyan is válaszoljak a kérdésre:

Nekem nem jönnek be az ilyen deszkás, hú de menő, hú de laza srácok. Szóval ha én élőben látnám, akkor irritáéna a feje! De ez nem Cortez vagy Laura hiába. A legtöbb lánynak ez tetszik, nekem nem. Az már csak az én bajom. :)

Magáról az ember Cortezről pedig enm nagyon tudok sok mindent mondani, mert ő a könyvben a "tikoztaos múltú scrác", szóval nem nagyon sokat tudunk meg róla. Szerintem is szereti Renit, már úgy értem, mikor kiállt az ablakba, akkor az tényleg nagyon szép volt. Meg vannak Corteznek jó pillanatai, de alapjáraton nekem nagyon üres, meg unalmas, meg olyan semmilyen. Mert az egy dolog, hogy megvárja Renit a könyvesboltban, meg megvárja, amíg megírja a házit. És aztán? Leülnek és megnéznek egyet Reni szörnyen brzasztó filmjei közül. Nagy áldozat, mondhatom. És ezzel, most arra akarok kilyukadni, hogy Cortez szinte sose viszi Renit sehova. Úgy értem még egyszer sem voltak randizni, vagy ilyesmi. Vagy hát én nem tudom ez hogy működik...

Arnoldról pedig annyit, hogy én azért kicsit bírom (jobban, mint Cortez-t), meg imádom, mikor beszél. Én is szoktam flegmázni, szóval ebben is hasonlítunk, de szerintem nem lenne ilyen bunkó (mondjuk amilyen a 7. -ben volt), ha Reni nem járna Cortezzel. És azért valljuk be: Renihez jobban passzol arnold, mint Cortez. Mert Arndolnak és Reninek ott voltak a könyvek, meg egy csomó olyan dolog, ami mindkettőjüket érdekelte őket; de Corteznek és Reninek egyáltalán nem azonos az érdeklődési köre.

Igen, én is kétlem, hogy a valóságban előfordulna, hogy a szürke kisegérbe beleszeret a suli legje. Na mindegy. Ez is csak egy személyes vélemény.

Szóval, nekem nincs bajom Cortezzel. Nem haragszom rá, nem utálom. Csak annyira képtelenségenk tartom, hogy van, és hiába csak egy kitalált személy egy könyvben, irritál, hogy ilyen tökéletes. Arnoldot kicsit csípem, de amúgy hidegen hagy. Róla mondjuk Laura nem ad nagy leírást, úgyhogy mint fiú nem tudom elképzelni. Én például akaratlanul is hemüsnek gondoltam. :)

Szóval ennyi!



Úgyhogy I luv Zsolti! muhahahahaa

2013. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Cortez egyáltalán nem divatmajom és nagyképű! nem ő akart népszerű lenni, csak az lett. Amikor a 9.-es lányok "szeretlek Cortez"-es pólóba voltak akkor is zavarba volt és égett :D Amugy szerintem jófej meg aranyos csak néha bunkó volt a Renivel...
2013. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 A kérdező kommentje:

Azért a nyaklánc és a bőrkarkötő szerintem kifejezetten divatmajom dolgok egy fiún...

Mellesleg szerintem jó alaposan ki lenne akadva, ha nem lenne népszerű, ez csak a duma. :D

2013. aug. 23. 16:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!