Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ezt csak én gondolom igy? Szjg.

Ezt csak én gondolom igy? Szjg.

Figyelt kérdés

Hogy az aki azt állitja, hogy az szjg a kedvenc könyve, az nagyon is becsapja magát.


Ez csak azért van igy, mert per pillanat ezt a jó hosszú sorozatot olvassa. És nem olvas ennek a befejezése után semmit, csak az szjgt. De szerintem ha elkezdene egy sokkal jobb könyvet, akkor megváltozna a véleménye. Mindenkinek az a kedvenc könyve, amit éppen olvas.

De igy ő csak az szjgt olvassa, még akkor is amikor már kivülről fujja az egész könyvet, és nem olvas mást, mert a fejébe vette, hogy az szjgt a legjobb könyv. De szerintem ha elkezdene egy másik könyvet, többet izgulna, érdekesebbnek találná, és igy ő is jobban érezné magát. De neem, nehogy elmenjen annak a könyvnek a varázsa.


Remélem megértettétek, hogy mit akarok.


És bocsi a hosszú i miat, nincsen :D



2013. márc. 10. 19:18
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%

Ebben teljes mértékben egyet értek h mindenkinek az a kedvenc könyve amit épp olvas.

Az Szjg aláírom tényleg egy jó kis sorozat,olvastam a 7.részig nekem is nagyon tetszett,sztem mindenki kicsit megtalálja magát benne és emiatt sokak kedvence.

De ez nem tart örökké! Mivel kiadták az utolsó részét is,nem fog sokáig tartani ez az "Szjg-láz" és jönni fog vmi más újabb őrület :D

Laura mindenképpen maradandót alkotott,le a kalappal előtte tényleg,de jönni fog valami más amit szintén ekkora rajongás fog övezni és újból mindenki kedvenc könyve lesz és talán kicsit homályba vész majd a sorozata. :)

Azonban én biztos vagyok benne ,ha nekem egyszer kislányom lesz tuti h ajánlani fogom neki elolvasásra :D

2013. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 rajcziz ***** válasza:
68%

Hát abban abszolút tévedtek, hogy mindenkinek az a kedvenc könyve, amit épp olvas. Én például rengeteg könyvet elolvastam, de a kedvencem már évek óta stabil.

Az SZJG-őrület mulandóságával teljes mértékben egyetértek. Bízom benne, hogy azért a legtöbb elvakult rajongó túllép majd ezen a gondolkodásmódon.

2013. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
63%

Igazad van :)

Persze ez nem csak az szjg-re vonatkozik. Anno épp ez volt az alkonyat-lázzal is, és mára valamennyire elmúlt.

Amúgy az szjg-ben Reni is állandóan azt mondja, "ez a kedvenc könyvem.", késõbb pedig egy másikra ugyanezt mondja. :)

Egyébként én szeretem a sorozatot. Már alig várom, hogy hozzáférjek a következő részhez, csak azt sajnálom, hogy ez az utolsó. :'( Amikor olvasom, olyan jó, de aztán amikor a végére érek, azt kívánom, bár halogattam volna még az olvasást: akkor tovább izgulhattam volna. :D

2013. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
21%

Én nem olvastam a könyveket, csak beleolvastam azokba a jelenetekbe, amiket hugom szeret, kíváncsi voltam mit esznek rajta annyira a lányok (én fiú vagyok). Ami hugomnak szórakoztató volt, nekem az arckifejezésem szerinte inkább egy megrémült kisfiúra hasonlított. Nem értem, mi fogta meg őt annyira.

Ha valaki azt hiszi, a Szent Johanna Gimi a kedvence, ajánlom neki, olvasson bele a Jelenések terébe Alastair Reynoldstól vagy esetleg a Trónok Harcába, ha nem csípi a sci-fit. Meg fog lepődni (márha 13 éves kislány létére megérti a szövegét).

[link]

15F

2013. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
46%

Én is egyetértek az előző válaszólókkal.

Amikor olvastam az SzJG-t nekem tetszett, de így visszagondolva rá elég hülyeség.

Am a trónok harca ténylg nagyon jó! :)

2013. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
mineninek ment a zöld kéz
2013. márc. 11. 06:31
 7/32 anonim ***** válasza:
Ebben teljesen egyet értek. Már egyes személyek rajongása kicsit (kicsit? inkább nagyon) túllő a célon. Én is nagyon szeretem ezt a sorozatot, nagyon várom, hogy megkapjam a befejező részt, de sosem fogok olyat tenni, mint egyesek. Nem fogom a szereplők nevét a kezemre írni, nem fogok olyan pólókban járni, és nem fogom az egyik szereplő nevével regisztrálni magam a közösségi oldalakon, mert ez mind hülyeség. Ez a sorozat nagyon jó, nem nehéz a nyelvezete, semmi ilyet nem érzek, miközben olvasom, de azért vannak más könyvek is. Például vegyük Cassandra Clare Végzet ereklyéi sorozatát. Gyönyörűen, és hibátlan nyelvezettel, és fordítással van megírva, és nekem ez a kedvenc könyvem, pontosítva a harmadik rész. Szóval majd lecsitul ez az őrület, és akkor majd belátják, hogy vannak százszor, ezerszer jobb könyvek az SZJG-nél
2013. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
57%
Meg fogom lepni az előttem szólókat. Én nagyon sok könyvet olvastam már, főleg ifjúsági kategóriában, és bár ha meg is értem a gondolatmeneteteket, én nem értek jelen pillanatban egyet vele. Nem lehetetlen, hogy valamikor meg fog változni a véleményem ebben a témában, de higgye el mindenki nekem, hogy a kedvenc könyvem az SzJG. És még mielőtt elkezdené bárki, hogy lehet, hogy előtte olvastam, de közben is olvastam-e mást, a válaszom igen. Nem rég olvastam például a Villámtolvajt, és bár nagyon tetszett az is, én egy földhözragadtabb típus vagyok, és talán nem kell magyaráznom, hogy azért szeretem a Szent Johanna Gimit, mert egy mai világról szóló könyv, amiben semmi fantasy nincs. Szóval nekem ez A KEDVENC KÖNYVEM, és szerintem látszom elég értelmesnek ahhoz, hogy ne nevezzenek egy hülye kis kamasznak, aki nem ért semmit, mert bár kamasz vagyok, de hülye az biztos nem. Köszönöm a figyelmet.
2013. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Részben igaz, részben pedig nem. Nekem mindig az a kedvencem, amit épp olvasok - feltéve, hogy nem kötelező. Viszont vannak olyan könyvek, amik jobban tetszettek az átlagnál, pl.: Darren Shan - Vámpír könyvek, Leiner Laura - A Szent Johanna Gimi, Stephie Davies - Első csók sorozat. Kikérem magamnak, ne kritizáljátok a kedvenceimet!! XD Mármint úgy, hogy az én válaszomra válaszolva. Na, nem tudok magyarázni.
2013. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Én pl. sok könyvet olvastam, és valahogy volt amelyik nem lett a kedvencem. Engem se kritizáljatok, csak megmondom a saját véleményem. Én a Szent Johannát kiolvastam már vagy 5-ször (1-7. részig) és IMÁDTAM! Nem volt uncsi, 5.-jére sem, mert mindeig volt, amit elfelejtettem, és azokon a poénokon is amiket kívülről fújok, fura, de amikor olvasom mégis röhögőgörcsöt kapok... Pedig mondom, kívülről fújom. Nem uncsi, mert mindig vmi meglep, akkor is ha tudtam előre... És én merem állítani, hogy a véleményem nem változik, továbbra is a Szent Johanna Gimi a kedvencem, és az is lesz mindig. Próbáltam leszokni róla, mert mást nem voltam hajlandó olvasni, olvastam az előbb említett könyvekből is párat, de azt kell,hogy állítsam: jó volt, de siettem az olvasásában, már vártam, hogy a végére érjek, hogy olvashassam a Szent Johannát.

UI: Ez a véleményem, nem akarok vitát.

2013. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!