Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ezt csak én gondolom igy? Szjg.

Ezt csak én gondolom igy? Szjg.

Figyelt kérdés

Hogy az aki azt állitja, hogy az szjg a kedvenc könyve, az nagyon is becsapja magát.


Ez csak azért van igy, mert per pillanat ezt a jó hosszú sorozatot olvassa. És nem olvas ennek a befejezése után semmit, csak az szjgt. De szerintem ha elkezdene egy sokkal jobb könyvet, akkor megváltozna a véleménye. Mindenkinek az a kedvenc könyve, amit éppen olvas.

De igy ő csak az szjgt olvassa, még akkor is amikor már kivülről fujja az egész könyvet, és nem olvas mást, mert a fejébe vette, hogy az szjgt a legjobb könyv. De szerintem ha elkezdene egy másik könyvet, többet izgulna, érdekesebbnek találná, és igy ő is jobban érezné magát. De neem, nehogy elmenjen annak a könyvnek a varázsa.


Remélem megértettétek, hogy mit akarok.


És bocsi a hosszú i miat, nincsen :D



2013. márc. 10. 19:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Na, figyi! Még mindig SzJG láz van, és én már más könyvet olvasok, még is imádom az SzJG-t. És semmi gond hogy nem írsz hosszú í-t :) És szerintem se jó mindig ugyan azt olvasni, mást is el kéne kezdeni :)
2015. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Emóó:) válasza:

Mikor a szjg-t olvastam,én is azt mondtam,hogy az a világ legjobb könyve stb.De ahogy a kezembe került a Gyönyörű Sorscsapás,másodperceken belül azt sem tudtam mi az a Szjg. Szóval igen,tényleg igazad van ahogy előttem azt már említeték:)

U.I. ajánlom a nagy SzJG fanoknak,hogy olvassanak más könyveket is :)

2015. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!