Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ezt csak én gondolom igy? Szjg.

Ezt csak én gondolom igy? Szjg.

Figyelt kérdés

Hogy az aki azt állitja, hogy az szjg a kedvenc könyve, az nagyon is becsapja magát.


Ez csak azért van igy, mert per pillanat ezt a jó hosszú sorozatot olvassa. És nem olvas ennek a befejezése után semmit, csak az szjgt. De szerintem ha elkezdene egy sokkal jobb könyvet, akkor megváltozna a véleménye. Mindenkinek az a kedvenc könyve, amit éppen olvas.

De igy ő csak az szjgt olvassa, még akkor is amikor már kivülről fujja az egész könyvet, és nem olvas mást, mert a fejébe vette, hogy az szjgt a legjobb könyv. De szerintem ha elkezdene egy másik könyvet, többet izgulna, érdekesebbnek találná, és igy ő is jobban érezné magát. De neem, nehogy elmenjen annak a könyvnek a varázsa.


Remélem megértettétek, hogy mit akarok.


És bocsi a hosszú i miat, nincsen :D



2013. márc. 10. 19:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az SzJG-t, de tudom, hogy ennek is egyszer véget ér az ideje, akármennyire is fogom majd bizonygatni magamban, "szeretnéd ezt majd te még egyszer elolvasni!" . Ott lesznek majd Laura újabb könyvei, és a Remek!-et is fontolgatom, hogy elolvasom. Per pillanat az SzJG a kedvenc könyvem, de akkor is lesz más, bármennyire is szeretem. SzJGerek, ha ezt valaki olvassa, nehogy azt állítsa, hogy én nem is vagyok igazi SzJG-er, mert az vagyok, elárulom, az 5. kötetet ötször olvastam el. Na. És én nem akarok meggyőzni senkit, szimplán elmondtam a véleményem.
2013. márc. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 bobi1999 válasza:
16%
Te tiszta hülye vagy!Ha nemtetszik a könyv akor ne olvasd !Ha valami problémád van akkor szerintem nem kell az utcán SZJG könnyvel menned!Te ilyen vagy a rajongók meg olyanok!Amugy elmondom ,hogy a könyv segitségével vagy akár a könyv miatt van most barátom!!!!
2013. márc. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Isten éltessen, kedves utolsó válaszoló.

Ki mondta, hogy nem szeretem a könyvet?!!!

És nem az volt a kérdés, hogy hogy lett barátod és, hogy nem.

Amúgy e könyv erejéig nekem is lett barátom :P de amiután vége lett a "láznak", újra elveszett a téma.

Dilis vagy

2013. márc. 12. 16:08
 14/32 rajcziz ***** válasza:
100%

Kedves bobi1999!


Az, hogy te szereted ezt a sorozatot, nem jogosít fel arra, hogy valakit lehülyézz (megjegyzem, semmi más sem). Azt mondod, akinek nem tetszik a könyv, az ne olvassa. De mégis hogyan győződhetnék meg róla, hogy tetszik-e vagy sem, anélkül, hogy elolvasnám? Ez a rajongókkal (bármilyen dolog rajongóival) a probléma: Ha nem tetszik ne olvasd/nézd/hallgasd/... Ha nem olvastad/nézted/hallottad/..., akkor ne szidd!

A nem rajongók is elfogadják a rajongók véleményét (megjegyzem, a kérdező és a többi hozzászóló ezen a téren nagyon korrekt volt), fordítva is így kellene lennie.

2013. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én szeretem a Szent Johanna Gimit, az az egyik kedvenc könyvem, pedig rengeteg más könyvet olvastam azon kívül, és mindegyik tetszett. Igaz ami igaz, a Szent Johanna Gimi nem egy mozgalmas fantasy, vagy valami hasonló, ami manapság nagyon divatos, de vannak emberek, akiknek éppen ezért tetszik. Azért szeretik, mert teljesen átlagos, nem azt sugallja, hogy a világ televan gonoszokkal, természetfeletti lényekkel, hanem átlagos emberekről szól egy átlagos iskolában, egy létező országban, rengeteg átlagos, hétköznapi humorral, de egyáltalán nem átlagosan megírva. Átlagos elemekből összerakott, ám nem mindennapi történet, nekem ezért tetszik. Részemről ennek semmi köze ahhoz, hogy "csak a Szent Johanna Gimit olvasom", vagy "fejembe vettem, hogy ez a kedvenc könyvem". Egyszerűen tetszik. Ahogy sok más könyv is. Szerintem nem kell leszólni azokat, akik szeretik a Szent Johanna Gimit, hiszen nem egyezik a stílusunk. Nekik ez a véleménye, neked az.
2013. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így van. :) Elég sok könyvet olvastam már, többféle műfajban is. Bevallom mind nagyon jó könyv volt, de az Szjg-t szerintem nem tudja semmi sem überelni. És ezt nem csak azért mondom mert manapság "nagy divat" meg "menő", hanem mert ez tényleg így van és szerintem rajtam kívül még kb. 40ezren ezt gondolják. ;)
2013. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Nem csak te gondolod így. Ezek az eszjégéerek már komolyan mondom internetkereszteslovagok lettek. Védik amit szeretnek. Én pl. Kiírtam egy kérdést, hogy mi ez a könyv? 75 pontról lepontoztak 60 százalékra (mint látod). Rengeteg könyvet olvastam, beleolvastam ebbe az szjg-be is. Nem mondom h nem tetszett, de felejthető. Nekem legalábbis. Sorolhatom hogy milyeneket olvastam eddig? Fairy Oak 1-2-5-6 (a negyedik nem fogott meg a harmadikat meg elvesztetem), Holdfény, Gift, Love Story, Allie Finkle 1-2-5, Heartland... Múlt nyáron összeszámoltam, összesen 105 könyvet olvastam. Az szjg 4. Részével együtt. Szóval, ami válasz fog jönni, arra máris válaszolok: "nem is olvastad, mit beszélsz róla?!" Igenis olvastam. Nem tetszett. "Ha nem tetszett, ne olvasd el!" Nem is fogom, higgyétek el :D (helyesírási hibák miattwlnézést kérek, spanyol billentyűzetem van)
2013. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 könyvmoly18 ***** válasza:
41%

Nem értek egyet. Mert én egy héten LEGALÁBB kiolvasok 3 könyvet. És attól még a SzJG a kedvenc könyveim közé sorolható.

Igazad van abban, hogy nem csak a SzJG-t kell elolvasni, de abban nem osztom a véleményed, hogy aki azt mondja, hogy a SzJG a kedvenc könyve az becsapja magát. Én legalábbis így gondolom. Lehet, hogy nem ez a könyv a szépirodalom legje, de nagyon sokan, akik eddig nem szerettek olvasni, azok megszerették a Szent Johanna Gimi által.

2013. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 könyvmoly18 ***** válasza:
Bocsi, ha esetleg durvának tűntem.
2013. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Az igaz h mindenkinek az a kedvence adit olvas de az szjg az tényleg jó könyv már kiolvastam 7ig és most egy másik könyvet olvasok de sztem még így is jobb az szjg!
2013. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!