Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi annyira fene jó az SZJG-ben?

Htvbb kérdése:

Mi annyira fene jó az SZJG-ben?

Figyelt kérdés
Végigolvastam, de szerintem totál lapos. Unalmas, 8 köteten keresztül semmi, ráadásul feldobni sem lehet semmivel. Reni szerelmi története nyálas, tündérmesés, ilyen egyszerűen nem létezik. Virágot kezelni kéne, tizennyolc évesen nem lehet valaki ilyen. A többiek meg csak egyszerűen rosszul vannak kitalálva. Valaki magyarázza már el, hogy mit kéne benne észrevennem?

2013. júl. 23. 13:02
1 2 3 4
 11/35 petra.sli ***** válasza:
53%

Én utálom az egészet úgy ahogy van

nyálas az egész és ez a Reni milyen szerencsétlen

és Magyarországon majdnem minden második ember szereti

szerintem baromi szar könyv

és Virágot tényleg kezelni kéne nem értem miért nem küldték diliházba

2013. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
57%

előttem szóló

teljes mértékben egyetértek

2013. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
Valakinek tetszik valakinek nem mindenki arra vágyik h olyan fiuja legyen mint cortez de csak vágyik ha neked nem tetszik olvas más nekem is volt olyan könyvem amit utáltam töbet nem olvastam nekem azt tetszet hogynevetni tudtam ha már az osztálytársaim mat nem anyira jo volt olyat ahol mindenki birt majdnem mindenki
2013. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
0%
Me neked mi a fene tetszik?
2013. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Azt hiszem,a válaszolók 90%-a nem értette, mit kérdeztem. Nos, akkor kifejtem. Mint lehetett olvasni, végigolvastam a könyvsorozatot, de nem nyerte el a tetszésem, egy kicsit sem. Nem értem mit kell benne szeretni, arra lettem volna kíváncsi, hogy nem-e siklottam el valami felett, ami nem Cortez és Reni abszolút abnormális szerelme.

Kaptam is erre vonatkozó, hasznos válaszokat, őket zölddel értékeltem, valamint az előző kommentemben meg is köszöntem nekik. Na de, és akkor most jön az a rész, amiért elnézést kértem.

Kedves 9.es és 12.es válaszoló, képzeljétek, az írásjeleket, (pont, vessző, felkiáltójel) azért találták ki, hogy amit mondani akarunk, az érthető legyen. Ajánlom figyelmetekbe ennek a használatát, ugyanis a válaszból mindössze annyit szűrtem le, hogy minden lány álma Cortez. Ez nem igaz, megkérdeztem az összes velem egykorú lányt, kb. 30, és mindössze ketten mondták azt, hogy Cortez az álomfiújuk, szóval ne általánosítsunk. Ja és még 12.es, kösz a hasznos tanácsot, nem terveztem leragadni emellett a sorozat mellett, sok jó könvy vár még rám.

Kedves 13.as válaszoló, neked azt ajánlom figyelmedbe, hogy a magyarban vannak ékezetes betűk, és szokták is használni őket. Még ha telefonról is vagy, az élet elég hosszú ahhoz, hogy ékezetet tegyél a betűidre. Bár manapság nem divat ugye az érthető beszéd. Aztán, hogy jön ide, hogy nekem mi tetszik? Mi közöd hozzá? Mennyivel lettem közelebb a kérdésem megválaszolásához? De ha már ilyen kedvesen érdeklődsz, kifejthetem neked. Szóval, a legtöbb vörös pöttyös könyv, az Úr sötét anyagaiból sorozat, A harcosok törzse sorozat tetszik, emellett még sok különálló könyv, párat ki is emelek: Jóslatok hálójában, A tigris átka, A lány aki tud repülni, Pokoli báléjszakák, A vadon szava, Fehér agyar, Tűzhozó. Ez lenne az ami nekem tetszik, remélem boldogabb ember lettél, most hogy ezt tudod.

Na és még így utoljára, a legtöbb válasz csak annyi volt, hogy az ellenkezőjét állítottátok annak amit én. Például: „es virag egyaltalan nem huly ezzl az edes stilusaval” vagy „Amúgy a történet szerintem nagyon, jó,”. Ezzel semmit nem tudtam kezdeni, ugyanis csak idetoltad a képembe, hogy fogadjam el, hogy márpedig Virág édes, a történet überszuper, ja és hülye vagyok ha nem szeretem. Nem vicc, valaki privát üzenetben lehülyézett, hogy nem tetszik a könyvsorozat. Hát, jó.

Röviden ennyi lenne.

2013. aug. 4. 17:10
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy kitől kérdezed! :) Ha egy 15 éves lányt kérdezel, ő azt fogja felelni hogy "nem nyálas, nagyon szép és paff rózsaszín buborék". Szerintem azért szeretik ennyien, mert abból a szempontból "valóságos" a történet, hogy adott egy átlagosnál is átlagosabb lány, akivel sokan tudnak azonosulni. 14 évesen amikor bekerülsz egy gimibe, már az első napon tisztába kerülsz azzal hogy ki a helyi "b*sszájba" aka menő srác és csurgatod a nyálad hogy csak egy pillantását is rád pazarolja, és láss csodát tádám itt is van Cortez. Aztán 8 könyvön keresztül épül fel a cukorvár és a végén happy end. Röviden és tömören, megkapja Reni azt, amire nagyon sok tini vágyik. Figyelemre, barátokra, jó sulira, megértő szülőkre és A Fiúra.


Viszont, ha mondjuk engem kérdezel akkor azt kell hogy mondjam, semmi újdonság nincs benne amitől kiemelkedne. Végigolvastam, és őszintén egy szórakoztató sorozatnak tartom, de ennyi. Valószínűleg soha nem fogom újraolvasni, de ettől függetlenül nem mondom azt hogy rossz könyv. A karakterekkel kapcsolatosan pedig annyit, hogy nem csak Virággal vannak itt problémák, hanem konkrétan mindenkivel, de nem is ez a lényeg, mert ez a könyv elvileg azt ígéri hogy szórakoztatni fog, és amit vállalt azt szerintem be is tartja. :)

2013. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
Miért olvastad végig???????????? Miért nem tetted le az első kötetet??
2013. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%
Tuti fiú vagy. mert a lányok megértük hogy Reni miken megy át te nem úgy hogy tuti fiú vagy. Én imádtam minden részér minden mondatát .
2013. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

15: köszönöm, újabb értelmes válaszoló :)

16: mert nem akartam úgy véleményt nyilvánítani a sorozatról, hogy el sem olvastam az egészet

17: ezt bebuktad, nagyon is lány vagyok, és ha hiszed ha nem szembe találtam magam Reni problémájával, éppen bejön valaki akinek én r.hadtul nem szóval ne általánosítsunk ;)

2013. aug. 8. 20:47
 20/35 anonim válasza:
0%
Ha neked azok a könyvek tetszenek olvosd azt ne nekünk rinyálj
2013. aug. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!