Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi annyira fene jó az SZJG-ben?

Htvbb kérdése:

Mi annyira fene jó az SZJG-ben?

Figyelt kérdés
Végigolvastam, de szerintem totál lapos. Unalmas, 8 köteten keresztül semmi, ráadásul feldobni sem lehet semmivel. Reni szerelmi története nyálas, tündérmesés, ilyen egyszerűen nem létezik. Virágot kezelni kéne, tizennyolc évesen nem lehet valaki ilyen. A többiek meg csak egyszerűen rosszul vannak kitalálva. Valaki magyarázza már el, hogy mit kéne benne észrevennem?

2013. júl. 23. 13:02
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
19.-es Nem mondta senki, hogy olvasd el a kérdést, és fejtsd ki róla véleményed. Ha nem tudsz értelmeset válaszolni inkább maradj csöndbe.
2013. aug. 17. 12:25
 22/35 anonim ***** válasza:
49%
Megértem, h te nem szereted. és ahogy ez már egy párszor elhangzott: Ízlések és pofonok. Nekem pl a kedvenc könyvem, és pont azért mert átlagos emberekről szól nem pedig ilyen-olyan varázslókról tündérekről meg mit tudom én mikről szól :)
2013. aug. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Valami miatt mégis elolvastad mint a nyolc kötetet. Nekem ha valaminek nem tetszik az első/második/harmadik/vagy akár hanyadik része nem olvasom tovább :D Szóval valamit mégis megmozgatott benned.

Ha nem így van, akkor bocsi. Ne vedd sértésnek/támadásnak. :))

2013. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz egy jó szót szólni, akkor inkább ne szólj semmit!
2013. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
44%

Nekem tetszett, nem értem mi bajod van vele. De hát nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése. Szerintem Laura nagyon jó író, és ennél jobb már nem is lehetett volna.

Egyébként oké, hogy neked nem tetszik, de azért nem kéne így nyilvánosan szidni! Van olyan, akinek tetszik, s ezzel megbánthatod őket, de legfőképpen az írónőt sértheted meg vele.

2013. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 randomgirlLOL válasza:

Én teljesen egyetértek a kérdezővel és a 16. válaszolóval. (Na, jöhetnek a lehülyéző kommentek, de vajon melyik fél a hülye? Én, vagy aki küldi?)

Nem szaporítanám a szót: ezt a könyvet nem kell komolyan venni, de tényleg... Ami viszont (többek között) nem tetszik: hogy a Cortez-Reni kapcsolat kialakulása abszolút tele van hibákkal, lehet írni privátot, kifejtem üzenetben.

Bocsánat, akit megsértettem. Kéretik az ilyeneknek elsiklani a kommentem fölött... Köszönöm.

2013. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 randomgirlLOL válasza:
Ja, 15/l. Biztos én vagyok a hülye, hogy kamaszként nem rajongok ezért a könyvért... Lehet, mert: nem tombolnak annyira a hormonjaim, vagy: érettebb vagyok, de ami a legvalószínűbb: nem az én stílusom.
2013. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
23. és 25. válaszoló elmondott mindent amit én akartam :)
2013. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:

Kedves kérdező! :)

Életem során rengeteg könyvet olvastam...(Alkonyat, Harry Potter, Kékvérüek...) és többek között Leiner Laura Szent Johanna gimi cimű alkotását is. Mivel ez egy "tini regény" amiben semmi fantasztikus nincs a maga kis modján nagyon érdekes. Személy szerint nem igazán kedvelem az ilyet de valahogy ez magával ragadott. Biztosan van neked is olyan könyv amiben nem hittél és tessék...

Virág már teljesen más..Nos ha jobban belegondolok és a tükörbe nézek, valahol őt is megértem. Nagyon hasonlitok rá. Csak neki az a közösségi oldal, nállam néhány könyv.

2013. okt. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

Hát, figyi.. én is kiolvastam az összes SzJG-t, és egy kicsit egyetértek a kérdezővel... Már egy kicsit idegesítettek Reni drámái... Mondjuk Virágot szeretem, nem baj hogy nem olyan okos (bár ilyen tényleg nincs) :/

Jó könyv meg minden, de... ha kiolvastad még egy ideig szereted meg hűű de jó könyv de ez aztán elmúlik..... én most már nem igazán szeretem.

2013. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!