Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bakik a Harry Potter könyvekbe...

Bakik a Harry Potter könyvekben? Vagy összefüggéstelen dolgok? Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 23:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/1180 anonim ***** válasza:
18%
Én is találtam! Amikor a hetesben Piton emlékében van Harry, akkor ugye Dumbledore kezét is ápolja, mert azt is említi, hogy most az előbb történt, mert Piton az mondta, ha előbb szól neki (pár perc), akkor tudott volna még egy kicsit húzni az elterjedésen (a kéz feketeségéről beszélek:)). Na, és akkor mondja Pitonnak, hogy Draco meg akarja ölni, vagyis hogy próbálkozik. De amikor még szünet volt, és Dumbledore a hatos részben Harry házába jön, már akkor is fekete a keze. Az hogyan lehetséges???? Akkor még nem tudhatta, hogy Draco meg akarja ölni!
2010. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/1180 anonim ***** válasza:
97%

Elég bonyolultan fogalmaztál, de azt hiszem értem a lényeget.

Az Piton egyik emléke volt, amiről te beszélsz. Nem emlékszem pontosan, de éppen azelőtt is történhetett ez, hogy Dumbledore elment Harryért. Ez logikus. Mitagadás, vannak bakik a történetben, de ekkorát nem csinált az írónő. Szerintem te értettél valamit félre.

2010. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/1180 anonim ***** válasza:
85%
Ja, az lehet. (pedig már harmadszor olvasom):)
2010. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/1180 anonim ***** válasza:
89%
Nem azt mondta hogy próbálkozik,hanem hogy majd megpróbálja megölni.
2010. márc. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/1180 A kérdező kommentje:
Am 18:36-os értem mit akarsz mondani de amikor Harry házába ment Dumbleore akkor miért nem tudhatta még h Draco meg akarja ölni?
2010. márc. 14. 18:34
 36/1180 anonim ***** válasza:
16%
Most találtam még egyet. A Mardekárba elvileg csak aranyvérűek kerülhetnek. És akkor mit keresett ott Tom Denem, aki félvér?
2010. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/1180 A kérdező kommentje:
Igen, de amúgy hol írták h a mardekárba csak aranyvérűek kerülhetnek?
2010. márc. 21. 09:53
 38/1180 anonim ***** válasza:
94%
Sehol.A Mardekárba is járnak félvérek pl Voldemort és Piton,ugyanakkor a legtöbbjük csak a varázsló rokonaikra büszkék és eltitkolják hogy félvér. Maga Dumbledore is mondta hogy nagyon kevés aranyvérű család van,mert fennmaradásuk érdekében kénytelenek muglikkal házASOdni.
2010. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/1180 anonim ***** válasza:
90%

Mint ahogy az előző is írta, a Mardekárban is vannak félvérek, de ők titkolják ezt és nem büszkék mugli rokonaikra.

Pl. a Titkok Kamrájában (a filmben) Tom Denem mondja is, hogy "Eszemben sem volt végig az átkozott mugli apám nevét viselni! Ezért új nevet választottam magamnak, amitől majd mindenki rettegni fog!".

Ebből nyílvánvalóan látszik, hogy titkolják és nem büszkék rá, hogy félvérek.

2010. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/1180 anonim ***** válasza:
90%

*Azért írtam zárójelben, hogy a filmben, mert még csak a filmet láttam. De biztos vagyok benne, hogy a könyvben is van ehhez hasonló párbeszéd Harry és Tom Denem között. :)

[Amúgy nem tudjátok hol lehet megrendelni mind a 7 kötetet? :) Egyáltalán lehet még kapni a legelső részeket könyvben?]


/előző válaszoló/

2010. ápr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!