Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek csináljak a...

Szerintetek csináljak a történetemnek blogot?

Figyelt kérdés

Már 10 részt megírtam a word-ben, csak az a baj, hogy lassan írok és félek, hogy a blogba is sok kihagyással tenném fel a következő fejezeteket, az olvasók meg eltűnnének.

Amúgy a műfaja ifjúsági. Állítólag nem vagyok béna az írás terén, de kiemelkedő tehetségem sincs. Szerintetek nyissak neki egy blogot? :)



2013. szept. 2. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem kerül semmibe.... Egy próbát én mindenképp tennék.
2013. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, lehet, hogy az lesz. Köszi a gyors választ. :)
2013. szept. 2. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából már eldöntötted, csak megerősítésre vártál :)

Ha lassan írsz, akkor ne is tedd fel egyszerre az egészet. Igazítsd ahhoz, ahogy írsz, pl. kéthetente és úgy rakd fel a részeket. Így ha kihagy több hetet is, akkor is lesz mit felrakni.

2013. szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szokatlan témájú blog lenne. Arra gondolok, hogy ilyet kevesen írnak mostanában, ezért a maga nemében különleges lenne már a témaválasztás is. Biztatlak, hogy oszd meg másokkal is. Veszítenivalód nincs. :)
2013. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Utolsó: Hát, nem tudom. Én pedig pont hogy úgy látom, rengeteg ilyen blog van manapság, bár azoknak a fele 1D-s...

2013. szept. 5. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!