Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elbizonytalanodtam, hogy...

Elbizonytalanodtam, hogy folytassam-e a könyvem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek folytassam a könyvem? Korábban feltettem ezt a kérdést másképp, és hát...az van, hogy a válaszok egy része elbizonytalanított. Folytassam? http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__5345894-h..

2014. febr. 12. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ott is kommenteltem és szerintem folytasd. A stílusod nem rossz, a kritikákat próbáld építő jelleggel fogadni. ;)
2014. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úristen, most csak azért abbahagynád mert páran megmondták a véleményüket? Élvezted az írást? neked tetszett a történet? sikerélményed volt?, ha igen akkor folytasd az írást és fogadd meg mások véleményét mert kívülről teljesen más mint a te nézetedből, ne add fel és sok sikert
2014. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :)
2014. febr. 12. 16:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Folytasd, ne törődj mások véleményével, először csak írd, ha ez neked örömet okoz, majd utána, ha kész vagy, megmutatod valaki másnak is! Ezért sem kell többek között megmutatni, amíg nincs kész, van akit ha azt mondják, nem jó, le tud lombozni; és ha például két ember van, akinek ez nem tetszik, mondjuk 30-nak meg igen, és te pont egy olyannak mutattad meg, akinek nem, közben pedig a többség szerint jó... Érted!:D Egyébként szerintem jól írsz!
2014. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm a bíztatást :)
2014. febr. 12. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Nincs értelme abbahagyni néhány rossz kritika miatt. Senki sem születik tökéletes írónak. Írd meg, aztán javítgasd, használd fel az építő kritikákat. Véleményem szerint az írás kb. olyan 30% tehetség és 70% kitartás.
2014. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké,köszi mindeki
2014. febr. 18. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Folytasd!Ne hagyd abba azért mert pár embernek nem tetszik!Ha élvezed az írást ne hagy abba
2014. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
úgy lesz. köszönöm :)
2014. márc. 28. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!