Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek 13 évesen furcsa,...

Szerintetek 13 évesen furcsa, ha szerelmes regényt szeretnék írni?

Figyelt kérdés
Már sokan kérdezték, minek irkálok annyit, aztán mondtam, hogy könyvet készítek. Azt persze nem mondtam, hogy romantikusat. Már megígértem, a szüleimnek és barátaimnak is, hogy elolvashatják, ha befejeztem, de utána kétség támadt bennem, ők biztosan valami sokkal komolytalanabbra, és sablonosabb történetre gondoltak a könyvemmel kapcsolatban. És még az irodalom tanárom mit szólhat a SZERELMES regényhez, mert ha én nem, az apám biztosan megmutatná neki. Gondolom, hogy nem fogják ellenezni a műfajválasztásomat, de azért mégiscsak furcsán nézhetnek majd rám, hogy ennyi idősen ilyeneket írok. Nagyon szeretek írni, megtagadni ezt senki nem fogja tőlem, mert számomra ez az egyik legnagyobb szórakozás. Ti mit gondoltok, szerintetek jobb lenne ezt elvetni, és egy szivárványos, csillámpónis, tündérekkel teli fantasy-ba kezdjek a lehetséges vélemények miatt, esetleg írjak ilyet titokban, vagy folytassam nem törődve mások véleményével? Csak mert az utóbbit nehezen tudom elképzelni,viszont nehéz lenne az elkészült könyvemet nem világgá kürtölni, ugyanakkor érdekelnek is a kritikák és félek is tőlük.
2014. jún. 16. 20:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy. Egy csomó 12-13 éves akar szerelmes regényt írni és a többség meg is próbálja. Van akié egy semmire se jó sz.r lesz, van akié meg jól sikerül. Ha szeretsz írni ne érdekeljen mit gondolnak mások, írj és kész.


Én amúgy fantasí-t írok, de nem "szivárványos, csillámpónis, tündérekkel teli fantasy"-t, annál azért komolyabb. És hidd el sokan furcsábban néznek rám emiatt mintha szerelmes regényt akarnák írni. Viszont nem érdekel mert szeretek regényt írni és kész.

2014. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!