Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tovább olvasnátok?

Tovább olvasnátok?

Figyelt kérdés
Guggolva a kissrác pulzusát mérem. Egy férfihang mellettem a mentőket hívja. Ahogy a pulzusa csökken, a félelmem úgy nő. Ahogy felnézek, a semmiből egy magas férfi tűnik elő szomorkás mosollyal az arcán. Ijedtemben levegőért kapkodok, és hátrahőkölök. A férfi félig-meddig átlátszó, vibrál körülötte a levegő. Mint mikor hibás a kép a tv-ben. Gondolom csak káprázik a szemem, de hiába dörzsölöm, ugyan olyan marad. Látom, hogy a gyereknek végül már nem emelkedik a mellkasa. Közelebb lép a kisfiúhoz, aki alig lehetett több 5-nél, közben átmegy egy lányon. Csak úgy… a csaj észre se veszi! Meg akarok szólalni, de a torkom kiszáradt, egy hang se jön ki rajta. A férfi 30-as éveiben járhat, fehér inget és világoskék nadrágot visel, női szemmel biztosan gyönyörűnek találnám. Barna keskeny szeme van és aranyszínű hátrafésült haja. Ragyog valamitől, szinte már csillog, és elég feltűnő ahhoz, hogy mindenki érdeklődését felkeltse, de mégse veszi észre senki. Csak én látom? Lehetetlen. Megőrültem? Talán… Csak most veszem észre, hogy úgy remegek, mint akit telibe talált egy rohadt villám. Próbálom leplezni a remegésem, ökölbe szorítom a kezem, de amint ezt megteszem, újra rám tört a frász. A kisgyerek testéből hirtelen kettő lesz. Az egyik feláll, és ugyan úgy vibrál, mint a férfi. A másik pedig tovább fekszik a földön mozdulatlanul. Valaki a halott szót mondja, vagy kiáltja talán, nem tudom nem hallok tisztán, a fejemben összemosódnak a hangok. A kisfiú, vagyis a vibráló fiú, vagy talán az igazi gyerek lelke… Jesszus… belegondolni sem merek! Tényleg egy kisgyerek lelkét látom! Itt fogok elájulni. - gondolom, de valahogy sikerül talpon maradnom. A gyerek lelke vigyorogva odamegy a férfihoz, és megfogja a kezét, aztán egy utolsó szomorkás mosolyt vet hátra, majd újra elmosolyodik és visszafordul. Közben a férfi is megfordul, és egyenesen rám néz egy mindent tudó mosollyal. A szemében pedig szomorúság szikráit látom, mintha el akarna mondani valamit, de nem tehetné, majd ő is visszafordul, és együtt fokozatosan halványulva eltűnnek.

2014. júl. 9. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem XD de ismerek sok olyat aki elolvasná akkor is ha a könyv 2367 oldalas lenne :D
2014. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó a fogalmazás, a sztori sem rossz, de nem a legjobb amit eddig olvastam. A tőmondatokra ügyelj, úgy ertém írj összetettebb, szebb mondtatokat. Van, amikor a hatás kedvért kellenek rövidebb mondtaok, de ügyelj a változatosságra. Ha folytatod, szólj! :-)
2014. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre nem tudni mi lesz ebből a történet, de a fogalmazás jó. Szerintem ki lehet hozni belőle nagyon jó dolgokat, szólj ha megvan a folytatás!
2014. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Jujj nagyon tetszik! " mint akit telibe talált egy rohadt villám" - ez nagyon jó. :D Szerintem szuper ez a hétköznapi megfogalmazás és a rövid mondatok, mert ebben az esetben (a fiú fejében vagyunk, ezek az ő gondolatai) nagyon is illenek ide.
2014. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, negyesnek:"...Van, amikor a hatás kedvért kellenek rövidebb mondtaok, de ügyelj a változatosságra."
2014. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem jó a fogalmazás, meg a történet is érdekel. Komolyan! Pedig én aztán nem olvasok akármit! Hát ha még ijesztő részek is lennének benne! Tudod, egy kis horror meg minden... Na akkor király lenne! ;) Szerintem mindenképpen folytasd. :)
2014. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :D Igazából már rég tovább írtam, csak kíváncsi voltam mások véleményére így az elejéről. És az utolsó válaszolónak mondom, hogy lesz benne elég horror. ;)
2014. júl. 10. 14:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha készen van küld el nekem kérlek, szívesen olvasnám! ;)
2014. júl. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szuper jól sikerült! Én is szívesen tovább olvasnám,sőt,ha készen leszel (vagy az eddigieket is) nagyon megköszönném,ha privátban elküldenéd:D Nagyon ügyes vagy,csak így tovább!!
2014. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia én is szívesen olvasnám, privibe elküldöd az eddigi részeket?:)
2014. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!