Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hobbit könyvet vegyem meg úgy...

Hobbit könyvet vegyem meg úgy hogy nem szoktam olvasni?

Figyelt kérdés
Le akarok szokni a gépezésről és valami helyettesítőt keresnék a Hobbitot ajánljátok egy olyan tízen éves srácnak aki meg akar ismerkedni a könyv olvasással?

2015. jan. 12. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Én nem annyira ajánlom mert kicsit régies a stílusa és a filmek után hamar belealszol.


Én az Eragont és a folytatásait ajánlom,illetve Harry Poter, Trónok Harca..ezek közül vmelyik biztos megfog.

2015. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
51%
Én inkább ilyen Stephen Kinges könyveket ajánlanék az nagyon fiúknak való és kezdetnek nem is olyan rossz ha még nem is olvastál huzamosabb ideig könyvet. :) persze utána jöhetnek a Hobbit könyvek
2015. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
51%
Eragon Szerintem is jó ötlet! A hobbit se lenne rossz,csak valóban a film túlságosan kivesézte.
2015. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be annyira a Hobbit, egyszer elkezdtem olvasni, de félbehagytam.


Olvashatsz novellákat is, de Harry Potter és a Rejtő könyvek is nagyon jók szvsz.

2015. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az Eragon nem tetszett. Gyerekes volt, összelopkodott, fantasy klisékkel telenyomva. Nekem speciel tetszett a Hobbit. Ha szereted pl. az Ocean's filmeket, vagy az azokhoz hasonló, trükkös, akció műfajt, akkor Scott Lynchtől a Locke Lamora hazugságai szerintem tetszeni fog. Vagy mondjuk Neil Gaiman könyvei, azok általában urban fantasyk, szóval kicsit más, de nagyon jók.
2015. jan. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem bármilyen könyvel kezdhetsz ami nem túl vastag és bejön a műfaja, története. A Hobbit, tulajdonképpen mese, nem az az igazi fantasy regény, és ha már láttad a filmet, nem fogod unni a könyvet? Mármint sokan szeretik ugyan annak a könyv, film változatát, de én például ha láttam valamit filmen azt már nem olyan jó utána könyvben olvasni, inkább fordítva szoktam.

Én egyébként kb 13-14 éves koromig nem nagyon olvastam, aztán el kezdtek érdekelni az animék, aztán a mangák, és valahogy a képregények rá szoktattak az olvasásra, meg a könyves boltba mászkálásra. Annyira megszerettem, és értékelni kezdtem őket hogy könyvekkel kapcsolatos szak ágra mentem tovább tanulni.

Nekem a Lassie hazatér volt első könyv amit alig bírtam le tenni, aztán kicsit később a J.F. Cooper könyvek, köztük a Vörös Kalóz. A Cooper könyvek nagyon fiúsak.

20/L

2015. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a Vörös Kalózt leírása megtetszett nagyon most már tudom mit fogok olvasni köszi :D
2015. febr. 6. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!