Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy lehet kiadatni úgy egy...

Hogy lehet kiadatni úgy egy könyvet, hogy más sose jöjjön rá, hogy én írtam?

Figyelt kérdés
Van valami tippetek? A miért az mindegy most.

2015. febr. 23. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen kiadom helyetted, persze a jogdíjakra is igény tartok.
2015. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Álnév alatt lehet kiadni; rengeteg író publikált álnév alatt (Voltaire, Apollinaire, Mark Twain, George Orwell, Cassandra Clare, Daniel Defoe, Anne Rice - ezek mind írói álnevek; a szerzőnek nem ez volt a polgári neve).
2015. febr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"hogy más sose jöjjön rá, hogy én írtam" - ez persze nem garantált, valószínű, hogy egy idő múlva kiderül, hogy ki az. J.K. Rowling például egy ideig Robert Galbraith írói álnéven publikált, de aztán egy haverja köpött, és mostmár mindenki tudja, hogy ki van a Robert Galbraith név mögött.
2015. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Választasz egy álnevet, ezt elolvasod ( [link] bejegyezteted és a kapott papírt odaadod a kiadónak, aki azt a nevet tünteti fel a könyvben. Hivatalos úton nem derül ki a valódi neved, de ha valaki nagyon meg akarja tudni, így is kiderítheti. Ha jogi problémák miatt nem akarsz a saját neved alatt szerepelni, jobb egyeztetni egy ügyvéddel, mert később igen kellemetlen lehet, ha mégis megtalálnak.
2015. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A linket rosszul tette be a hülye oldal, az utolsó zárójel nem kell.
2015. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!