Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjgerek, ti olvasnátok egy...

Szjgerek, ti olvasnátok egy Reni és Cortez élete Párizsban folstatást?

Figyelt kérdés
Annyi ötletem van csomó romantikával, drámával meg izgalommal egy folytatás könyvhöz. Nem álna módomban kiadni mert eleve ha jol tudom ez lopásnak számítana valamilyen szinten. Igaza van Leiner Laurának is abban hogy nem lenne ugyanolyan. Nem is SzJG-t szeretnék. Csak Reni és Cortez meg esetleg tartják a kapcsolatot Virággal, Ricsivel, Davevel és Kingával. Ti ha egy ilyen könyv ki lenne adva olvasnátok? Nektek is vannak ötleteitek mi lett a szerelmeseinkkel Párizsban? Én ha megirnám a folytatást amit elképzeltem elküldeném Laurának hátha elolvasná és megtudnám esetleg ő igy képzelte volna vajon el a folytatást vagy egyátalán gondolatban ő is tovább irta-e a könyvet.

2015. okt. 25. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem, ez nagyon nem jó ötlet.
2015. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Jaj szerinted hány százan írkálnak neki hasonlót? Hadd döntse már el az író, akarja-e folytatni vagy sem.
2015. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
53%
Naná! :D sokszor gondolkozok hogy az szjg után mi történik velük, de sokra nem jutok... XD
2015. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
53%
Szerintem nagyon jó lenne, persze hogy elolvasnám. Ha írsz egy ilyen folytatást nekem is elküldhetnéd :D
2015. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Második félre értesz. Nem azt akarom megirni neki hogy folytassa:D egyszerűen elszeretném küldeni az én saját folytatásom a törtémedben. Ez ugyanis számomra nem befejezett. Mi lett Renivel és Cortezzel? Együtt maradnak vajon? Mi van ha párizsban szakitanak? Visszajön a képbe Arnold. Cortez stewares lánnyal lesz körülvéve..Reni az egyetemen egy csomo fiuval találkozhat. Mi lesz Virággal és Ricsivel? Mennyire komoly a kapcsolatuk? Ricsi mit kezd az életével? Kinga és Dave együtt maradnak vagy az ELTE-n szerelembe esnek és szakitanak? Mikor viszi Cortez Renit magával a szüleihez hogy megismerkedjenek? Ki lesz az első akinek gyereke lesz? Vajon összeházasodik valamelyik páros? Meg vannak kérdések amikre nem kaptunk választ legalábbis nem teljes választ. Pl. Miért fedezte Arnold Cortezt a hajo elnevezésnél? Stb stb. Ne mondja nekem egy SzJGer se hogy ezek a kérdések sose érdekelték. Én két hete kezdtem el az SzJG-t olvasni. Ennyi idő alatt nagyon megszerettem. Sok elképzelésem van azzal kapcsolatban hogy alakul az élete a szereplőknek. Tényleg nem azt akarom hogy Leiner Laura folytassa a Szent Johanna utáni élettel a könyvsorozatot, tudom, hogy nem is szeretné /Kalauz/ de azt nem irja, hogy ő tovább gondolta-e esetleg olvasná-e kezdő írók folytatását.
2015. okt. 26. 11:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Én írok egy blogot erről, mert ugye nekem is sok ötletem van, de csak tegnapelőtt kezdtem..:


[link]


Remélem tetszeni fog!

Üdv

2015. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én este kezdem el írni:) most van egy csomó ötletem. Annyi drámát kitaláltam már meg jonéhány eseményt ami felboritja az addigi számitásokat. Persze a végén kb 5-6 év időugrást tervezek:) Amugy szerintem egy osztálytalálkozo lett volna az ideális befejezése a könysorozatnak amiben az addig még nem firtatott kérdések kiderülnek + betekintést nyerünk az életébe a szereplőknek hogy mi történt velük a ballagás és az osztálytalálkozó között:)
2015. okt. 26. 15:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Csak ha kiadják akkor nem Laura stílusában lesz és az egy kicsit furcsa. De biztos népszerű lenne.
2015. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem. A SzJG-t nagyon szerettem, de a soratnak már vége van. Így pár év után egy folytatás..., ráadásul nem is ugyanattól a szerzőtől.
2015. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 M.Viktóriaa ***** válasza:
25%
Szerinted örülne ennek az írónő?!! Szerintem egyáltalán nem.. Találj ki egy sajátot, mert ez hülyeség, már bocs!
2015. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!