Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjgerek, ti olvasnátok egy...

Szjgerek, ti olvasnátok egy Reni és Cortez élete Párizsban folstatást?

Figyelt kérdés
Annyi ötletem van csomó romantikával, drámával meg izgalommal egy folytatás könyvhöz. Nem álna módomban kiadni mert eleve ha jol tudom ez lopásnak számítana valamilyen szinten. Igaza van Leiner Laurának is abban hogy nem lenne ugyanolyan. Nem is SzJG-t szeretnék. Csak Reni és Cortez meg esetleg tartják a kapcsolatot Virággal, Ricsivel, Davevel és Kingával. Ti ha egy ilyen könyv ki lenne adva olvasnátok? Nektek is vannak ötleteitek mi lett a szerelmeseinkkel Párizsban? Én ha megirnám a folytatást amit elképzeltem elküldeném Laurának hátha elolvasná és megtudnám esetleg ő igy képzelte volna vajon el a folytatást vagy egyátalán gondolatban ő is tovább irta-e a könyvet.

2015. okt. 25. 13:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én örülnék a folytatásnak, csak fura lenne,mert ugye Párizsba csak Reni és Cortez beszélne magyarul, és nehezen lehetne megoldani, hogy hogyan írják bele a többi szereplő beszélgetését! És ez már szinte egy teljesen új könyv lenne, hiszen Renin, Cortezen, és a francia levelezőtársán kívűl mindenki új szereplő lenne!
2015. nov. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem nem kellfolytatás ez igy jo mert mindenki máshogy képzeli el a folytatást és ha megirná elveszne a varázsa. DE persze elolvasnám :)
2015. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért fedezte Arnold Cortezt a hajo elnevezésnél?


ez egy buta kérdés mert erre mindenki tudja a választ aki olvasta a könyvet

Nem fedezte , csak nem akarta hogy megsejtse Reni hogy Cortez érez valamit iránta, tehát keresztbetett nekik.

2015. nov. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!