Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg! Mit gondoltok ezekről a...

Szjg! Mit gondoltok ezekről a dolgokról?

Figyelt kérdés

Kinga jelleme.

Kedvenc karakterem,ellenben ez a megnyilvánulás, illetve ennek hiánya azért érdekes. Szóval,nemes dolog segíteni a rászorulókon,valamint jótékonykodni,ám mikor Karcsin segíthetett volna,valahogy nem jött elő az aktivista énje. Igen,Zsolti a volt párja,és a legjobb barátja,viszont annyit megtehetett volna,hogy szól néhány szót a srácért.


Továbbá,ha mondjuk valaki pl gengszter rap-et (Vagy akármi mást) hallgat,akkor az már nyomi a Szent Johannában? Gondolok itt arra a szituációra,mikor Gáborék tesznek be saját zenét a stúdióban,erre mindenki oltja őket… Vagy Reni és a Beatles is szolgálhat példaként.


Végül,de nem utolsó sorban,az intézmény.

Nekünk is voltak lazább óráink,ahol lehetett enni, de azért olyat, hogy tanítás közben számítógépezni (Itt most nem az informatika órára gondolok),meg telefonálni(!),amiért még intőt sem kapnak. Néhol olybá tűnt,a diákok kissé túl sokat engednek meg maguknak. Nem beszélve a Máday-s dolgokról,amik elismerem viccesek voltak,de hát na…


Nem hibaként rovom fel a fent említetteket,csak volt egy eszmefuttatásom ezekről a dolgokról.

Egyébiránt,amire kitalálták a sorozatot,arra tökéletesen alkalmas.

Előre bocsájtom,lehet,felfújom ezeket a dolgokat,de kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2015. nov. 27. 15:45
1 2
 11/12 anonim válasza:
Hát nem tudom. Én szinte minden oldalon a saját osztályomat láttam viszont. Nekem teljesen reálisnak tűnt a dolog, nem egy embert ismerek, aki kitűnő "Kinga" lenne. Az meg, hogy az osztályfőnök nem tud mit tenni. Hát... gyertek be hozzánk egy órára. Nem minden osztályban vívnak jediharcot német témazáró közben ;)
2016. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
71%
Szerintem Kinga egy elég erős karakter. Annak ellenére, hogy előszeretettel használta a nyomi kifejezést (Renire és Karcsira egyaránt), mindig megvédte őket ha kellett, ráadásul az egyik legigazabb barátfajta, ezt egyértelműen elmondhatjuk róla. Szimplán ilyen stílusú, saját gondolatait sértegetésekbe záró szereplő. :D Ezért is olvasnék szívesen egy Kinga szemszöget, sokkal több dolgot érthetnék meg. Hozzátenném; néha azért felbukkant az igazi énje, legyen szó a felszabadult táncolásáról vagy az utolsó kötetben lévő búcsúról. :)
2016. márc. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!