Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tanácsot szeretnék kérni a...

Tanácsot szeretnék kérni a Harry Potter sorozattal kapcsolatban. (? )

Figyelt kérdés

Még nem olvastam egyáltalán a Harry Potter sorozatot, ezért úgy gondoltam ezt a hiányosságot 2016-ban mindenképpen pótolnom kell.

Viszont a filmeket láttam, de mivel semmire sem emlékszem belőle az 1. részen kívül, ezért elkezdtem újranézni…aztán elgondolkodtam.

Szerintetek jobban járnék ha az újranézést elhalasztanám az olvasása utánra?

Nem akarom elrontani előre az olvasásélményt.

Szóval…aki olvasta is meg látta is végig olyanok írjanak csak. :)

Szerintetek olvassam aztán nézzem vagy fordítva?



2015. dec. 21. 20:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
+ A filmben ez a Ginny + Harry dolog sincs felépítve egyáltalán, ezért aki csak a filmet látta az ott háborgott, hogy Harrynek Lunával kellene összejönni meg ilyenek...
2015. dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Meg sokan nem értik, hogy mért Voldemort halt meg.
2015. dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem olvass:)

A filmek annyira nem rosszak, de rengeteg mindent kihagynak és átalakítanak ami érthető is, mert lehetetlen lenne mindent filmre venni ami a könyvben van.

Szerintem kezd a könyvvel, aztán majd megnézed a filmeket is:D

2015. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
szerintem mindenképp olvasd el előtte. hp fan vagyok eléggé.. a filmeket túlszárnyalja a könyvsorozat . bár én személy szerint a könyvek után már paródiaként néztem a filmeket..
2016. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!